• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Cleana

    Cleana-cleany

    Tak jsme procházeli podzemí našeho hradu a já zakopla o truhlu,koukám tenkrát se platilo cleany
  2. Cleana

    Cleana

    Zdravím,tak to teda zkusím,nooo
  3. Cleana

    Cleana-nádvoří

    Foceno na Hradě Švihov
  4. Cleana

    Cleana skrýš

    Foceno Rozhledna Sv. Markéta Dlažov
  5. Cleana

    Cleana

    Nejsem umělec,ale zkusila jsem to
  6. Cleana

    Cleana

    Špitál zde by byla možná rychlejší obnova daného počtu poraženého vojska než klasickým verbováním,třeba 30 % z celkové ztráty vojska.Bylo by možné vytvořit při úplně dostavěné hlavní budově a dolů
  7. Cleana

    Cleana-Valentýn

    Tak jo sranda musí být,také jsem to zkusila uloženo na-https://www.facebook.com/photo.php?fbid=841752952530880&set=p.841752952530880&type=1&theater
  8. Cleana

    Pro začátečníky

    Zdravím vás všechny. V poslední době se na hře setkávám s lidičkama co by rádi tuto hru hráli,ale když se bez zkušeností co mají staří harcovníci dostanou do jejich středu tak nemají šanci si ani hru nějak osahat a než se nadějí jsou venku!!!:( Nešel by udělat jeden svět jen pro začátečníky?My...
  9. Cleana

    xhuha-Halloween

    Sice chabý pokus,ale zkusit se má všechno
  10. Cleana

    Setkání Cleana

    Hraji kmeny od počátku české verze, tato hra se velmi změnila od toho co jsme prožívali na jejím počátku.Byla myšlena jako rytířská hra, s rytířskými pravidly, s diplomacií, úctou člověka k člověku!Ale v průběhu let se změnila pouze v divoké zabírání, bez jakékoliv komunikace, která se soustředí...
  11. Cleana

    Přání 2012-Cleana

Nahoru