• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. *BlackWidow*

    DK Rozdíly #01 - zadání

    1 nad hlavní branou u hradu jsou na prvním obrázku tři okna(otvory, střílny) na druhém pouze dva 2 postroj u koně u rytíře vpravo v popředí má pod mečem na prvním obrázku osm zlatých liií na modrém podkladu a na druhém sedm 3 vlajka v pravo na prvním obrázku je za zelenou žlutá, na druhém je za...
  2. *BlackWidow*

    Halloweenské hledání rozdílů

    ahoj 1- rozdílné serverové časy 2 chat na jednom je na druhém není 3 vlevo dole rychlé zprávy na jednom ano na druhém ne 4 obrázek s čarodějnicemi na jednom ano na druhém ne 5 událost na jednom končí za 4 dny na druhém za 5 6 soupis jednotek vpravo 6 lučišníků a 5 těžké kavalerie na jednom ano...
  3. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 69

    no co na tom změním za taktiku, když půlku dělá automat a druhá nefunguje, prostě si nemůžu podpořit zabíranou vesnici včas, což se změnou taktiky nemá nic společného, je to prostě omezení, musíme to nazvat pravým jménem, OMEZENI :-(
  4. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 70

    Měla by být ponechaná možnost posílat podporu komukoliv
  5. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 69

    no to už vůbec postrádá smysl dělat spojka a ani nepříteli už podporu nepošlu, to znamená, že si nemůžu posílat podpou za dopad útoku ani tím děsit a mást nepřátele, jde to do kopru, přiznejme si to
  6. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 52

    bude letos mír a pokud ano od kdy do kdy, díky
  7. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 46

    Mně se to líbí aspon vymizí miliony lamek a barbarkářů, které si posílají podpory a jinak nejsou k ničemu, normálně by nepřežili, bude to takový spartanský svět;)
  8. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 39

    Pajcline já to tedka nedám, protože > taky žít je třeba >tvůj románový příspěvek je určitě minimálně na panáka. Nejspíš si na to večer udělám chvíli čas, prozatím jsem to lehce přehlídla očima a jen k tomu začátku. Opět "čistému vše čisté" takže bud tak hodný a nesuď mé úmysly svýma černýma...
  9. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 39

    To taky miluju, když si nepřítel najíždí do vlastních podpor:)) Jinak já jsem to myslela jinak, bylo tu moc dlouhých příspěvků a nechtělo se mi to studovat, tak jsem čekala, že mi to někde řekne ve dvou větách. Jako třeba: crus za chvíli nebude a Pajclin končí, protože zjistil,že existují i...
  10. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 39

    Co je novýho?:D
  11. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 39

    Proč mám pořád z těch příspěvků od Pajclina ten stále stejný pocit Já jsem ten dobrý a vždycky budu a ty/at už je to ten nebo ten/ jsi ten špatný a dobrý nikdy nebudeš? Ale zase na druhou stranu proč bychom se nepochválili, když to za nás nikdo jiný neudělá:), vid Pajcline?
  12. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 39

    kokos říká, že se nudí:D
  13. *BlackWidow*

    Příběh světa 39

    No nevím jak vy, ale já mám vždycky radost, když někomu seberu vesnici:)
  14. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 39

    No Dara, dobře tobě se to tak možná jeví, ale vůbec nevíš o čem mluvím a možná to ani vševědoucí pajclin netuší, ale to je celkem jedno, Jinak dobrý hráč je tu skoro každý, ale přijde na to kolik času mu reál dovolí vysedět tu židli a kolik chyb udělá nebo neudělá a nakolik tu můžou spoluhráči z...
  15. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 39

    Pajcline, tak já to mám mnohem jednodušší než ty 1. Mimi jste rozložili vy, vašima čachramachrama, byla to naše blbost, ale vaše vina, kvůli tomu se trhlo na dvě části a jednu jste zneužili proti nám 2. ještě za mykiho jsi jím pohrdal,když tady mluvil o diplomacii a ty jsi tvrdil,že si to...
  16. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 39

    jako v kmenových válkách bylo mimi suveréně nejlepčí:D holt miminka vyrostla v suvereny a budou to muset natřím džentlasům, který nesnáším ode jisté doby, protože jsou fšichni ,úlisní a šamponi, někteří se rozhodli a hlasují tak a pak udělají jinak, fujtajbl. Navíc PzC a šamponi se spřáhli...
  17. *BlackWidow*

    Příběh světa 39

    Kdybych si dala o jednu whisku méně, tak bych to jistě dokonale pochopila:D
  18. *BlackWidow*

    Příběh světa 39

    Pluhtík budeš nás muset jako autor s těma postavama trochu seznámit , sice to děláš dobře, protože když jich je moc tak necháš nějaké povraždit, ale když je povraždíš dřív, než se s nima čtenář trochu obeznámí tak to je guláš noo
  19. *BlackWidow*

    Kavárna - Svět 39

    to už je jedno, kdyby nás to tenkrát s gastym nerozhodilo, tak mimi mohl být dneska suverénní kmen:DD ale jinak stejně si zase u mě někteří chtějí udělat mejdan, tak uvidíme jestli se umí chovat jak tvrdí a přinesou nějakou výslužku aspon;)vid pajclin
  20. *BlackWidow*

    Příběh světa 39

    je to strašně složitý:))
Nahoru