• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Skryť dokončené budovy

    Zdravím. Budú sa môcť v Herných možnostiach dokončené budovy zase skryť, prosím? Momentálne je toto nastavenie nefunkčné, zobrazujú sa všetky budovy: Skrýt dokončené budovy: Skrýt budovy, které nemohou být dále rozšiřovány Ďakujem za odpoveď.
  2. Kavárna - Svět 87

    Herní rychlost - 2 Rychlost jednotek - 1 Morálka - aktivní (závislá na čase a bodech) Pravidlo selského dvora - neaktivní Fake limit - 1% bodů vesnice Výzkum - zjednodušený Kostel - neaktivní Lučištníci - aktivní Strážní věž - aktivní Pevnost - neaktivní Sběr surovin - aktivní Rostoucí barbarské...
  3. Nová grafika

    Nová grafika brutálne poškodzuje zrak Pre hru je totálne likvidačná. Vyzerá to tak, ako keby potrebovali túto hru ukončiť, tak si našli spôsob, akým ju urobiť nehrateľnou. Kto by sa pozeral do rozmazanej mapy. Vôbec to nechápem, na jednej strane hra FOE s parádnou grafikou od tej istej fy...
  4. Kavárna - Svět 70

    svet 70 mal byť na želanie ale v skutočnosti vôbec nie je na želanie keď bol kedysi na sk34 svet na želanie, tak bol naozaj podľa väčšiny návrhov a ako prvá bola 2 rýchlosť že sa tu "nejaké nastavenia nepodarilo presadiť" ? smiešne... Radšej už nevyhlasujte svet na želanie, keď sa tie želania...
  5. Balancování surovin - nefunguje

    skript na vyrovnávanie suriek ahojte, ani tento skript na vyrovnávanie suriek nefunguje viete poradiť nejaký taký, ktorý by fungoval? ďakujem
  6. Nová grafika ve zprávách, změna prof. obrázku

    Offka sa našla :) ďakujem za navrátenie identity :) môj pôvodný obrázok sa ako zázrakom zase objavil v profile :yes
  7. Nová grafika ve zprávách, změna prof. obrázku

    Hľadá sa OFFKA hľadám svoju svinku, volá sa OFFKA, mala som ju v profile prosím o jej urýchlené vrátenie :(
  8. Diskuze světa 27

    Tak kedy bude tá zľava mincí na S27 ? :) je to tam takto neznesiteľná nuda :wall:wall:wall:wall:wall:wall Bezvýhradne súhlasím s joss, Willibald, wei, a ostatnými, tak sa nebudem opakovať
  9. Nové verze hry - Diskuze

    MÁM A FUNGUJE ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE ! :hi:yes
  10. Nové verze hry - Diskuze

    prosím, nasmeruj ma, kde na fóre zachráň ma, lebo sa uklikám k smrti :wacko
  11. Nové verze hry - Diskuze

    Skript na "vyzobávanie vesnic na mape" už mesiac, resp. od poslednej aktualizácie, nefunguje skript na "vyzobávanie vesnic na mape" niekde na fóre boli na to protesty, ale vraj boli dovolenky a ďalší, kto to mohol napraviť, bol dlhodobo preč nejako to utíchlo ale skript stále nefunguje...
  12. Nefunkční skripty

    aj aj sa neviem dočkať opravy skriptu na vyzobávanie vesničiek na mape :(:(:( akurát teraz, keď ho najviac potrebujem vypisujem súradnice manuálne ako český žandár :(
  13. Diskuze světa 27

    :))))) my sme južania, milujeme pláže a more :)))))))
  14. Diskuze světa 27

    tak ja ukážem KVETINKY, čo som zasadila:
  15. Diskuze světa 27

    ide na mňa útok so šľachticom kto je na účte zdepit ? zástup Ex?
  16. Sleva PÚ

    no tak to som zvedavá, kedy to dajú a či bude info ďakujem vám, spanikárila som, hm... :shock
  17. Sleva PÚ

    - DOKEDY PRESNE TRVÁ TÁTO PONUKA NA ZĽAVNENÉ PÚ BALÍČKY ? - DAJÚ SA ZAKÚPIŤ AJ PREVODOM, aby sa body dali prenášať? alebo len kreditkou (a potom až po 2 mesiacoch) ? ak sa zakúpia prevodom, a bonus platí len do polnoci, príkaz na prevod bude v banke uskutočnený najskôr zajtra, alebo do troch...
  18. Kavárna pro volný pokec

    nikto tu nie je preto, lebo všetci aktivisti sú blokovaní :))))))))))
  19. Diskuze světa 19

    ani ja nevidím nijakú urážku teraz kto urazil koho? Bilbos je žena? a prečo píše v mužskom rode ???
  20. Diskuze světa 19

    amen mária...
Nahoru