• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. hejdič

    Macíny

    „Novoroční oslavy proběhly v klidu a míru.“ kéž bych tohle mohl říct. Na oslavu Nového roku jsem byl pozvaný do malé vesnice, kde se konala údajně skromná oslava. Jiný plán jsem na večer neměl, popadl jsem bublinky, pár rachejtlí a vydal se na cestu. Po příchodu na místo určení jsem byl však...
  2. hejdič

    Prázdninový speed

    Prosím o váš názor. Co byste si raději zahráli o nadcházejících prázdinách od 27. - 29.10.? Díky za váš názor. :)
  3. hejdič

    Paladin Speed League

    Základní informace Paladin Speed League je dlouhodobá soutěž, kde proti sobě nastoupí jednotlivé kmeny o post nejlepšího kmene v sedmi různých speed kolech. Termíny Liga bude trvat 3 měsíce. 1. kolo začně 2. října a závěrečné kolo je naplánováno na 18. prosince téhož roku. Hracím dnem...
  4. hejdič

    Kombinovaní skupin

    Zdravím všechny, mám dotaz(popř. nápad). Dá se nějakým způsobem zkombinovat náhled 2 skupin naráz? Př. potřebuji vesnice skupiny K24 a zároveň skupinu útočné -> vyjel by kompletní náhled všech útočných vesnic na K24. Pokud to nějak jde, tak jsem trouba a poraďte mi prosím, jak se to dá...
Nahoru