• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. luki28n

    Aktualizace vlajek

    Ve hrách bývá zvykem, že probíhají průběžné aktualizace měnící vlastnosti určitých aspektů hry ( Např. v dotě nerfování, buffování určitých typů jednotek, schopností atd..) A nemám pocit, že by se to stejné dělo i tady. A tak mám hned návrh na první změny, tedy vyvážení, co se týče vlajek...
  2. luki28n

    Strážní věž - Anketa

    Vzhledem k tomu, že tu už chvíli řeším zavedení Strážní věže, která se mi vůbec nelíbí, Kozmicz mi napsal, že můžu udělat anketu, abych věděl, jaký názor mají ostatní. Tak bych prosil pro vyjádření. Možná se nic nestane, možná se něco změní. Kdo ví.
  3. luki28n

    Strážní věže a Tržiště

    Zdravím. Mám dva návrhy 1. Dát anketu ohledně strážní věže, jestli se hráčům líbí. Pokud taková anketa byla, zajímaly by mě výsledky. A podle těch výsledků s tou věží nakládat jako s kostelem. tzn. Dát ji jen na některých světech. Popř. ji zrušit na těch, kde už je zavedená, ale hráči ji...
  4. luki28n

    příběh - luki28n

    Dnes v noci se mi zdál sen. I když je to normální, byl jsem udiven. Vesnice má byla pod útokem. Obrovská armáda před nosem. Kdo ubrání mou vesnici? Ejhle, v trenkách už mám stolici. Kamarád by se mi hodil. Moji ves by osvobodil. Erby vidím z velké dálky Nevrací se mi arma z války? Yardů pár a...
  5. luki28n

    Využití PB

    Zdravím, mám takový problém, dotaz, námitku, radu, či upozornění, jak se to vezme... Po začátku s.36 jsem začal šetřit pb abych si mohl platit pú na jiném světě... dnes mi na s.36 končí ten pomocník rabování, co mám zdarma a já se díval do náhledu, měl poctivě vydělaných 153pb no a u pomocníka...
  6. luki28n

    luki28n

    Než zkusíte divoké kmeny, pořiďte si troje pleny, budete zanedbávat močení i ženy.
  7. luki28n

    luki28n

    Tak já teda taky něco uplácal :) ...použitý program Adobe Photoshop 4 http://2i.cz/ee87a78d5e tj. odkaz na obrázek o velikosti 1920X1200 :)
  8. luki28n

    The settlers

    Ještě mi řeknětě, že tu hru nikdo nezná... Tak co, jaký díl je podle vás nejlepší? :) Já hrál zatím jen ten čtvrý a sedmý..oba jsou suprový.. :warrior
  9. luki28n

    luki28n - jak na kraj mapy

    Tak jsem se jednou rozhodl, že se přestěhuji na kraj mapy. Na původním místě jsem měl asi 7 vesnic a protože začala válka, chtěl jsem si udělat kolonii daleko od nepřátel... Na kraji mapy. Stejný nápad mělo pár dalších soukmenovců a když jsem se jich ptal, jakou vesničku zaberou, všichni...
  10. luki28n

    popletený luki28n - Ptačí pandemie

    Ptačí pandemie. Ptáčci pouštěli prasátka na provázku. Používali pásku z pětadvacetiminutového promofilmu. Poté pojedli pšenici a popili presso. Pak se pozvraceli. Počali pociťovat první příznaky počínající pohromy. Právě proto povstala Ptačí pandemie. Ptáčci polehávali po postelích a plivali...
  11. luki28n

    luki28n - Básně

    1. báseň Další jíž mají tématiku k DK, většinou o nepřátelích ;) Virterův konec o ***** ovi zatím vše, postupně budu přidávat, co zase vymyslím :D Jak se ****opil:D
  12. luki28n

    luki28n - Nájemný vrah

    Věřím, že i ve středověku existovali Mafiáni a nájemní vrahové, proto to sem dávám ;) Název: Nájemný vrah Lze najmout v Panském dvoře. (Je totiž zkorumpovaný) Cena: 1 zlatá mince, jeho cena bude postupně narůstat jako u šlechtice Ve vesnici může být vždy max. 1 nájemný vrah Obyvatel: 5...
  13. luki28n

    Vzpomínky - luki28n

    Moje myšlenky dříve nebyli o tom, kam zaútočím, koho zaberu, jestli je lepší si tam postavit útok, nebo obranu, nebo jestli do toho kmene mám jít.. Ani jsem nevěděl, že něco takového jako Divoké kmeny existuje.. Až jednoho Aprílového dne jsem se šel stavit za spolužákem, jestli by nešel ven...
  14. luki28n

    Domobrana

    Bude na tomto světě domobrana? já ji tam nechci :(:(
Nahoru