• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. trh -> požádat

    hojky tato prémiová funkce umožňuje povolat suroviny z ostatních vesnic do aktuální vesnice, a to i pomocí šablon... nyní jsou dvě možnosti: 1/ z maxima = všichni obchodníci z výchozí vesnice poberou suroviny v poměru výchozí vesnice 2/ dodávka zde si určíme přesný počet, který budeme chtít...
  2. napadení - morálka + doba trvání

    a ještě jedna věc mě napadla... útočník posílá vojsko, na Nádvoří má napsanou morálku, tedy ví do čeho jde... ale obránce to neví a neví, že bude např. dvakrát zvýhodněn, tedy že útočník bude útočit s poloviční silou (morálka 50%) a když už budem v tomto, nebylo by na škodu nástroj "Zobrazit...
  3. paladin na podpoře

    hojky... pošlu paladina na podporu, proběhne útok na podporu, majitel oznámení vidí vše, vidí že jeho např. 3 paladinové dostali např. 10000 exp každý... já jako ten, u něhož se útok neodehrál vidím pouze moje ztráty v podpoře... mohl bych viděl jak se naexpil můj paladin? Předmět Tvoje...
  4. žebříčky - končící hráči

    hojky, předpokládám, že žebříčky se řešili na desetkrát (takže proč to tady vlastně píšu, házím hrách na zeď), že jo? předně pokud hráč skončí, tak je zapomenut... a předběhne ho i 100b hráč, který nevyslal vojáka, jen se občas koukne... v ODA, ODD, ODS (sorry za anglické zkratky - prostě...
  5. sběr surovin

    mohou se jednotky vydávající se na sběr surovin tvářit jako vracející se za takovou a takovou dobu? jednotky nelze odvolat, takže je to stejné, jako když (rabující jednotky) docílí cíle a poberou suroviny a vrací se domů... přidalo by to na přehlednosti... Návrat z vesnice (???|???) K...
  6. odesílání vojska - pop-up

    hojky když odesílám vojska z mapy, zobrazí se mi pop-up, mohla by být tato možnost i z oznámení? oznámení ovládám pomocí zkratek - W,S... a chci po úspěšném lupu odeslat znova vojska » Zaútočit na tuto vesnici » Se stejným vojskem znovu zaútočit » S veškerým vojskem znovu zaútočit...
  7. paladin

    já vím, že na úpravy her, zejména jednotek je tu trochu alergie, nicméně to zkusím... nenabízím nic co by radikálně měnilo tvar DK, žádné extra sedláky, žádného paladina - ramba a podobně A sice vytvořit ještě jeden předmět pro paldu, přímo jeho předmět... ten předmět by paladin nalezl až by...
  8. dynamické skupiny

    ocenil bych, kdyby v dynamických skupinách byla možnost zaškrtnout obsahuje podporu, tj nepohyblivé vojsko, ať už vlastní, nebo od jiného hráče... a nebo a to by mohlo být ještě lepší, kdyby tato možnost byla vidět v mapách, vidět kde mám svoji podporu - u mě i u jiných hráčů a kde jsou cizí...
  9. trh - šablony

    hojky nešlo by v tržišti v "vlastní nabídky" vytvořit časté šablony, kde bych pak nastavil množství obchodníků a potvrdil a nabídka se vytvořila? Představuji si to asi takhle... Mám na celém účtu mraky železa, hlína a dřevo se mi nedostávají, takže často prodávám (nebo přijímám) cokoliv za...
  10. pomocník rabování...

    hojky, nebylo by možné přidat do (už tak prémiového) pomocníka rabování možnost odhadu času posledních útoků? myslím tím: já jsem naposledy útočil ráno, takže moje oznámení se týkají ranních útoků a když se večer vrátím, tak jen do několika pár barbarek se podle výpočtu vrhne celá armáda...
  11. úprava útočných a obranných hodnot jednotek

    poprosím, zda by se dalo upravit útočná čísla kavalerie třeba 800/650x (lehká kavalerie by útočila útokem 160, těžká kavalerie útokem 184, napodobně i obranu proti kavalerii, tedy např. kopiník (nyní má obranu proti kavalerii 45, po vynásobení *800/650 by měl 55), podobně šermíř 18, luk 49...
  12. vyrobit šlechtu levně

    téma napovídá ... takže se ptám jak? jsem na s19, v nastavení světa tato možnost je... ztratil jsem ve vesnici 4 šlechty na útoku, v přehledu jednotek mám takové "+" a alternativní text levnější šlechta k dispozici:4 ale jak ji vyrobit?, tedy za míň surek a nebo tuto možnost špatně chápu???
  13. jak zbavit paladina předmětu

    hojky, paladin našel kalidův dalekohled (zatím jediný předmět), použil jsem ho, ale potřeboval bych se ho zbavit, neb se paladin poté chová jako špeh, a neútočí s vojáky, a nenabývají mu zkušenosti v boji, neb v obranách žádný špeh není. psal jsem, že paladin má jediný předmět, takže ho nemůžu...
Nahoru