• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 87

    U xxx teď hraje i Rashal Ghuls, který kdysi provedl to samé. Ve zkratce: Na S63 založil kmen, pozval tam lidi, vyžádal si PZ. Mezitím na klasiku hrál s lidmi, kteří si založili kmen i na S63 vedle nás (Bobík). Když dostatečně vyrostl, náš kmen rozpustil, přešel k Bobíkům. Měl se mnou zapnuté...
  2. Kavárna - Speciál

    Záložka pozvání - můžeš řešit pozvánky a všechno okolo. Co jiného si představuješ pod předregistrací? :D Pro nové hráče?
  3. Kavárna - Speciál

    zapni si jiný svět, přepiš jméno světa na csc2, přepne tě to tam. Případně jdi rovnou na stránku předregistrace: https://csc2.divokekmeny.cz/pregame.php
  4. Kavárna - Speciál

    Dělají si z nás srandu, support už tam dávno hraje :D
  5. Jednostranné blokování SIP

    Můžu se rozepsat, ale myslel jsem, že to bude lepší takhle zjednodušené. Teď na klasiku se to stalo a když jsem se ptal kolem, prý už se to stalo vícekrát. Víceméně protihráč poslal vlak na mého spoluhráče a systém zablokoval spojence kvůli sdílení příkazů. Spojenec nemohl poslat přebíračku ani...
  6. Jednostranné blokování SIP

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda jste již někdo zažil následující situaci: Na mapě jsou hráči A a B vedle sebe, kteří se nijak neznají. Hráč A může útočit na hráče B. Hráč B je blokován systémem a nemůže útočit na hráče A. Důvodem je sdílení internetového připojení. Systém říká, že vzájemné...
  7. Rezervační systém ( chyba )

    Ten screen se dá lehce vysvětlit následovně: 1) Anie (1. kmen) rezervovala 2) Cameron Diaz (1. kmen) smazala rezervaci po Anie 3) Ve stejnou vteřinu jako 2) to zabral Smutný banán (2. kmen). Nejsou tam tři rezervace, ale dvě rezervaci a jedno smazání... To, že jsou 2) a 3) v nesprávném pořadí...
  8. UI vesnice

    Byla by to zajímavá soutěž pro programátory - každý si napíše vlastního bota a pak je proti sobě Inno pustí na několika zrychlených světech s různým nastavením.
  9. Rezervační systém ( chyba )

    Jak se tam objevilo to smazání rezervace třetím hráčem ve stejnou vteřinu? Právě ta stejná vteřina naznačuje, že ani nemusel stav dvou rezervací na stejné vesnici nastat. Mohlo být rezervace -> smazání -> rezervace. Systém to mohl ve správném pořadí zpracovat, ale do databáze se to dostalo v...
  10. Povolený skript Souřadnice z mapy

    Alternativa byla přemístěna z dropboxu na jiný server: javascript:$.getScript('https://twscripts.dev/scripts/mapCoordPicker.js');
  11. Povolený skript Jednoduchý plánovač útoků /na jednu vesnici/

    Autor přesunul své skripty z dropboxu na jinou adresu. Prosím aktualizovat odkaz na: javascript:$.getScript('https://twscripts.dev/scripts/singleVillagePlanner.js');
  12. Povolený skript Zvukové oznámení o zaplnění skladu

    Může být takhle?
  13. Povolený skript Zvukové oznámení o zaplnění skladu

    To je dost možné, commit jsem udělal 6 dní nazpět. Hodí se to ve chvíli, kdy si posíláš suroviny do jedné vesnice, případně když ti posílají suroviny spoluhráči. Nejčastěji asi při ražbě. U pc stejně musíš být a hlídat si to, tohle jen přidá k vizuální kontrole i audio. Jinak javascript není...
  14. Povolený skript Zvukové oznámení o zaplnění skladu

    Můžu upravit, přidat řádek s checkboxy pro jednotlivé suroviny. A asi to nastavení budu ukládat do prohlížeče, ať se to nemusí pokaždé znovu nastavovat. Pokud tedy Dux změny schválí.
  15. Kavárna - Svět 77

    Všiml jsem si, že se změnila obrana jednotek. Šermíř z 50/15 na 50/25. Sekerníci z 10/5 na 11/5.5. Od které verze toto je? Asi mi to nějak uteklo.
  16. Pomozte paladinovi najít kód!

    632 s77
  17. Povolený skript Jednoduchý plánovač útoků /na jednu vesnici/

    Skript umožňuje lokalizaci textů. Případná změna ale postihne všechny uživatele skriptu na české verzi DK, takže by asi bylo fér tu nejdřív vést nějakou diskuzi. Nechci sám za sebe postovat překlad na .net fóru tohoto skriptu alespoň do doby, než si to tu schválíme.
  18. Srpnová osmisměrka

    Krásný chyták s katapultem S77
  19. Navržení implementace nových funkcionalit

    Když už, tak bych se bál, že 1) bude mít větší dopad na hru a bude třeba o ní víc diskutovat. Myslím, že to pomůže obráncům, zvlášť těm, kteří hrají na mobilu nebo v aplikaci. Už si nebudou muset pamatovat, kdy jaký útok na jakou vesnici jde, ale budou to mít viditelné i při posílání, takže už...
  20. Navržení implementace nových funkcionalit

    Oba návrhy se mi líbí. Zrovna minulý týden jsem přemýšlel, že bych skript na tu druhou funkcionalitu rád napsal. Zvlášť ty příchozí podpory jsou dost vhodné, když je víc žádostí o podpory a ty se chceš rychle zorientovat, které vesnice jsou už dostatečně pokryté a které potřebují posílit.
Nahoru