• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. hynekzalesak

    Diskuze - Paladin a jeho bonusy

    Určitě bych ocenil návrat paladina se zbrojnicí, a držel bych se u toho konzervativního nastavení s jedním paladinem :D protože když čtu fórum tak by po světě pobíhalo od jednoho hráče třeba 10 paladinů s ohni :D
  2. hynekzalesak

    Změna Casual světů

    Nevím, casual světy jsem měl rád, na jedničce jsem si slušně zabojoval, zahrál, prošel si několika kmeny a bylo to takové poklidné, teď jsem na Casualu po několika letech a vidím že se to nějak zvrhlo, ve třech lidech jsme se přesouvali z S82 kde jsme věděli že dlouho nepřežijeme, chtěli jsme...
  3. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 82

    Tady to umřelo hned po startu :D
  4. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 81

    V němčině jsou aspoň možné krátké citace bez překladu:) ale zase nechci aby se to tady zvrhlo v nějaký pranýř na základě něčeho co jsem hodně nepřesně napsal já na začátku a všichni se toho chytnou, velice chybně jsem věřil to pravidlo je různé podle jazykové mutace, když opomenu němčinu kde...
  5. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 81

    I profil je forma komunikace, veřejná... a já to vzdávám...
  6. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 81

    Ach jo... napíšu delší zprávu a ty jinými slovy řekneš to samé jako kdybys ignoroval obsah psaného, žádný, žádný rozumný Čech nebo Slovák se nemá potřebu odvolávat se na pravidla v případě že by tam jeden z těch jazyků chyběl, komunikace na českých i slovenských světech by probíhala v češtině i...
  7. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 81

    Uf, bylo by bývalo lepší kdybyste slovenštinu vůbec neřešili protože té dneska rozumí každý běžný obyvatel české republiky a když se nebudeme bavit o extrémních případech slov u kterých mne fakt nenapadá jejich význam, tak jsou si fakt na první pohled velice podobné... nejde o utlačování...
  8. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 81

    Nedával bych tady za vinu českému DK týmu něco co nejsou schopní ovlivnit, oni jen spravují českou jazykovou mutaci, nevlastní ji a nemají žádná rozhodovací práva, pokud tuším tak snad všechno dělají zadarmo nebo za nějakou almužnu ale rozhodně to většina z nich dělá pro komunitu ... jinak...
  9. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 81

    To ale platí a vždycky platilo o jakékoliv hře, málokterá hra je přívětivá pro nováčky, a i když vytvoříš sebelepší tutoriály a návody jak hru hrát, nemůžeš udělat pro hráče nic z pohledu toho jak vypadá komunita, tvoje... nebo lépe řečeno pro kohokoliv kdo hraje kratší dobu je největší šance...
  10. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 81

    až čas ukáže jak velký dopad budou mít takové aliance, je jasný že svět je rozdělený diplomaticky poměrně rychle ale ta situace má tendenci být turbulentní a ty spojenectví jsou hlavně papírová nebo když už tak maxímálně ofenzivní ale když půjde do tuhého tak půjde o fungování samostatných kmenů...
  11. hynekzalesak

    Jarmark u dubu

    Ahoj kvítku! :)
  12. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 81

    Čeština je zrádný jazyk :D
  13. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 81

    ale prosím tě, já se k práci supportu většinu času snažím nahlížet jak nejvíce objektivně to jde, ať už šlo o DK, Grepolis či jednu konkurenční hru kterou jsem hrál kdysi předtím... a celkově si jejich práce spíše cením ale to co tady teď Biblos napsal bylo víceméně fakt reakcí člověka...
  14. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 81

    Zase Biblosi ... pro ty lidi kteří tomu věnují tuny času a organizují všechno kolem vedení většinou není bůhví jak skvělá záležitost to že musí nechat některého svého hráče rozebrat, ale kontrolovat přes zástupy x účtů se stovkami vesnic zvláště když chodí celokmenové akce a ten člověk se na...
  15. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 81

    Jejda, strážné věže tam jsou aktivní ... do čeho jsem se to zase upsal:D
  16. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 77

    bleeding eyes :eek: ... jinak ... nadšeně vyhlížím informace o nastavení nového světa, pokud by byl rychlejší tak si velmi rád po dlouhé době zase zahraji :)
  17. hynekzalesak

    Bitva o věž - Diskuze

    Povedená akce asi... nevím jestli je to RNG v praxi ale je radost koukat na to jak jeden tým má všechno a druhý nic a nemít možnost to příliš ovlivnit pokud tam nenasypu litry peněz :)
  18. hynekzalesak

    Potulný obchodník - Diskuze

    Změnilo se na tom eventu vůbec něco? :(
  19. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 67

    no já jsem s Bouří nadobrou rozhádaný a naše spojenectví na S60 jsem nesl hodně těžce :D sice se to s časem lepšilo ale jak jsem si říkal že velké kmeny jsou zajímavé tak teď jen rád hraju s lidmi které znám a kterým věřím i když nehrají absolutní špičku tak jsme prošli hodně těžkými světy a...
  20. hynekzalesak

    Kavárna - Svět 67

    No jako znechtutil jsem si tu hru na dost dlouho když jsem až tady :) ke konci jsem se tam už s nikým nebavil, jen byl rád že jsem nějak zvládl vyjít časově vstříc aspoň těm kdo měli brát vesnice po mě :) nejsem z oceli, stačilo být nonstop pod palbou dva měsíce v kuse, nenechat nikoho aby mi...
Nahoru