• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. hynekzalesak

    Právě aktualizujeme hru

    Teď na S49 nejen že nikde nevidím předčasný upozornění že bude výpadek ale už to trvá asi 10 minut :confused:
  2. hynekzalesak

    Avalon jako častý název kmene

    Koukám že soutěž se chýlí ke konci, tak se taky připojím s menším příspěvkem do soutěže :) To co sem vkládám se ani neodehrálo přímo na bojišti byť kmen jehož velitelem byl člověk v soutěži zmíněný byl naším nepřítelem. Potkal jsem kdysi na světě 28 kmen který se jmenoval Avalon, nebudu teď...
  3. hynekzalesak

    Zamčený téma Jarmark a smajlíci

    Proč je zamčený jarmark a nefungují smajlíci? (O_o)
  4. hynekzalesak

    Svět 46

    Já opravdu nepatřím k lidem kteří rádi spamují témata které k tomu nejsou určené ale nevím kam jinam to napsat :D Je to víc jak rok a pár měsíců co byl spuštěný poslední svět rychlosti 2, já jsem starší a mám čím dál tím méně času takže se chystám tu hru na delší dobu odložit, když jsem se...
  5. hynekzalesak

    Filtrování správce skladu

    Dostal jsem na pár dnů správce účtu a musím uznat že Inno už dostalo správce skladu (distribuci) do funkčního stavu, bohužel to má i svůj háček protože mám pár mega oznámení o přesunu surovin :D napadlo mně jestli by šlo udělat podobné filtrování jako je nyní pro útoky poslané přes pomocníka...
  6. hynekzalesak

    Hodně dobrý scifi seriál

    Bohužel žádný nemám ale sháním :D ptám se všude možně zkusím to i tady, nevíte o nějakém hodně kvalitním scifi seriálu zhruba od roku 2008-2011 případně něco aktuálnějšího, doufám že ještě něco co mi uniklo, jediná podmínka je že to musí mít k sehnání aspoň české titulky ale dabing mám radši...
  7. hynekzalesak

    Vedení kmenů od základu

    Jistě jste si mohli všimnout že posledních pár dní oxiduju tady na fóru a prolézám všechna možná témata, věc se má tak že netrpělivě očekávám start nového světa a protože by to mělo být celkem brzy naplánoval jsem si věci tak abych měl co nejvíc času na start a abych mohl rozběhat počáteční fázi...
  8. hynekzalesak

    Vlastní Profil

    Po dlouhé době mně zase něco napadlo :D Je to kosmetická úprava která mně napadla v souvislosti s úpravou úspěchů, v poslední době mi to trošku haprovalo a tak jsem nevěděl jestli se mi úspěchy zobrazují, a můj návrh je jako když si člověk upravuje profil na g+ apod. možnost podívat se na svůj...
  9. hynekzalesak

    Úprava barev svítícího fóra

    Přicházím se svým návrhem do mlýna :) Velcí spameři jako já a pár dalších máme kompletně ucpané zprávy a stejně tak na furt modře svítí sluníčko (fórum) :D, pak mezi tím nelze najít důležité věci, takže můj návrh je speciální oznámení pro důležité události jako podpory. Způsobů jak to udělat...
  10. hynekzalesak

    hynekzalesak

    Nechce se ti spát? pojď Divoké Kmeny hrát. No jsem zvědav :pardon Ještě jedna noc a pak možná začnu psát smysluplné věci :D
  11. hynekzalesak

    Tipovací soutěž k výzvám - Chudinky špehové

    Máme tu poslední, dalo bys říct jubilejní kolo výzev a s ním odměny pro 3 hráče v hodnotě 200 prémiových bodů :) Pravidla soutěže: Každý může napsat jeden příspěvek ve kterém si tipne číslo kolik bude zítra v 11:00 celkově poražených/zavražděných špehů :cool Tipovat můžete do 5:00 dneska...
  12. hynekzalesak

    Tipovací soutěž k výzvám - Zdi

    Nastalo druhé kolo výzev a s ním i druhá tipovací soutěž o prémiové body :yes Pravidla soutěže: Každý může napsat jeden příspěvek ve kterém si tipne číslo kolik bude zítra v 11:00 celkově zničených stupňů opevnění. Nepřeceňte to :D proti včerejšímu rabování jsou to docela břídilové :mocking...
  13. hynekzalesak

    Tipovací soutěž k výzvám

    Přemýšlel jsem čím udělat Výzvy zajímavější aspoň pro čtenáře tohoto fóra, nakonec jsem vysmyslel tipovací soutěž o 100 prémiových bodů. Pravidla soutěže: Každý si může napsat jeden příspěvek ve kterém si tipne číslo kolik bude zítra v 11:00 celkově vyrabovaných surovin v tabulce všech...
  14. hynekzalesak

    Kavárna Světa 32

    Spamujte, diskutujte ale hlavně všechno podle pravidel :hi
  15. hynekzalesak

    odhad snižení oddanosti

    zdravím a mám dotaz, dá se nějak odhadnout kolik sníží šlechtic oddanost nebo prostě náhoda je blbec a radši ztratit ještě jednoho šlechtice?
  16. hynekzalesak

    fake

    mám krátký dotaz a prosím o zjednodušené vysvětlení :) jde nějakým způsobem odhalit fake útok?
Nahoru