• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Deynor

    Deynor

    Zdravím, po delší době jsem k Vám ve chvilce volna opět zavítal a říkal jsem si, proč něco taky nezkusit vytvořit a alespoň dát menší inspiraci ostatním soutěžícím. Zde tedy můj pokus a moje myšlenky, které jsem měl momentálně v hlavě (pojato velmi decentně):
  2. Deynor

    4. kolo (boje o medaile)

    Rusko - Česko Kanada - Finsko Věřím, že Rusko nás podcení a podaří se nám zvládnout 3. místo a naopak Kanada bude tvrdě bojovat o zlato a podaří se jim to. Uvidíme zítra. :p
  3. Deynor

    3. kolo (semifinále)

    Rusko - Finsko Kanada - Česko
  4. Deynor

    2. kolo (čtvrtfinále)

    Kanada - Švýcarsko Rusko - USA Finsko - Švédsko Česko - Německo
  5. Deynor

    Diskuze k soutěži

    Je na to udělaná speciální podsekce "Výherci soutěží", kde mimo jiné najdeš i Velikonoční soutěž (odkaz). Co se týče hokejového tipování, dovolil bych si říct, že vyhodnocení teprve proběhne, jelikož ještě neskončila celá tipovací soutěž.
  6. Deynor

    Diskuze k soutěži

    Určitě by mě tu nikdo nečekal, ale taky poctivě sleduji. :p
  7. Deynor

    casual 1

    Konec světa proběhne během 1. kvartálu 2018.
  8. Deynor

    Jarmark u dubu

    Určitě to teď budeš mít i vlakem kousek. :Dwarf
  9. Deynor

    Návrhy na nové soutěže

    Přesně tak, není možné vždy stihnout všechno, ale určitě o tento typ soutěží nepřijdete! ;)
  10. Deynor

    Dave 55 [ Vyřazen ze soutěže - nedodání obsahu. ]

    Prosím o opětovné nahrání soutěžního obrázku, aby jsi nemusel být ze soutěže vyřazen.
  11. Deynor

    Milan IV

    Bohužel odkaz na obrázek již nefunguje. Prosím o opětovné nahrání, aby jsi nebyl kvůli tomu ze soutěže vyřazen.
  12. Deynor

    Bannery na reklamu

    Přesně tak, s prémiovým účtem se dá zbavit všech reklam. Je to jedna z výhod.
  13. Deynor

    Bannery na reklamu

    Velikost a umístění reklamy si určují vývojáři hry, takže my s tím nic neuděláme. Avšak si nemyslím, že ta reklama je tam permanentně. Osobně jsem reklamu na kmenovém fóru ještě neviděl.
  14. Deynor

    Aktualizace fóra

    Vážení hráči, ve středu 14.2.2018 proběhne v době mezi 13:00 až 15:00 aktualizace fóra a fórum tak bude na 1-2 hodiny nedostupné. V případě, že proběhne vše bez problémů, bude fórum po této odstávce opět plně funkční. Děkujeme za pochopení. S pozdravem DK Tým
  15. Deynor

    Kavárna - Svět 56

    Ale kde něco upravoval prosím tě? Nevidím nikde žádnou změnu. // Už to vidím. Tvůj příspěvek byl upravený tak, aby neporušoval pravidla fóra.
  16. Deynor

    Kavárna - Svět 56

    Co máš na mysli tou úpravou?
  17. Deynor

    Výherci soutěže 2018

    Odměny byly odeslány a již nyní by je měli mít výherci na svých účtech! :Good
  18. Deynor

    Aktualizace statistik

    Vyčkej na vyjádření Administrátora či člena Support Týmu. Rád bych ti poradil, ale bohužel se v tomto úplně neorientuji.
  19. Deynor

    Výherci soutěže 2018

    Omlouváme se za zpozdění při vyplácení odměn. PB budou na účtech výherců během několika následujících dní.
  20. Deynor

    Výherci soutěže 2018

    Prosím, držte se tématu. Pokud už nikdo nemá nic k výhercům této soutěže, přesuňme konverzaci do Jarmarku u Dubu, kde se všichni můžete vyřádit. :)
Nahoru