• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Casual 8

    Něco mi říká že asi taky končit nebudu, to už je takovej trend že vyhlásí že to je jeho určitě poslední svět a najednou ne. :):eek:
  2. Stepanb - Paul

    Jmenuji se Paul. Vím, v našich krajích to není zrovna běžné jméno, ale otec, vzdělaný kupec se doslechl, že toto jméno dostávajé ti nejvzenenější hrdinové. Měl jsem celkem nudný život, hlídkování na hradbách, popíjení s kamarády v hospodě, v té u hradeb, kterou určitě všichni znáte, kontrolování...
  3. Zabijačka - doplň texty

    Casual 7 díky
  4. Nápady na zlepšení hry

    Co přidat možnost nahrát si vlastní zvuk při napadení? :) Ty bubny jsou občas pěkně otravný :)
  5. Kavárna - Casual 7

    No hurá, tak snad to bude po zpackaný CSP6 lepší :)
  6. Android aplikace - Diskuze

    Bugreport: Když otevřu z oznámení na tel. aplikaci, objeví se GUI a černá obrazovka a musím znovu vybrat svět. Když se chci přihlásit na zástup v dovolené u některého hráče, otevře se mi prohlížeč a hodí mě na úvodní stránku s tím že sezení uplynulo.
  7. Android aplikace - Diskuze

    Mam 2 návrhy: -zaznaceni vesnic na které nemůžu útočit (třeba tak jak je tomu na PC verzi na Casualu) - přidání podpory označení vesnic obrázkem z externího URL (příklad, mám u jedné skupiny vesnic na mapě externí obrázek s kostelem z Wiki. Ve staré verzi zbylo aspoň podbarvení ikony, teď to...
  8. Pevnost

    Mluvím o procentuálním omezení útoků jako u klasických útoků od hráče na hráče, protože teď mě to z pevnosti pustí podle mých bodů. Tzn. 80%-120%, Takže se ptám jestli to je zamýšlené, nebo špatně nastaveno.
  9. Pevnost

    Mám dotaz ohledně útočení z pevnosti. Všiml jsem si že tam mám stejnej limit jako při útocích ze svých vesnic. Jak se to počítá? Je to podle toho kdo z pevnosti pošle útok nebo kdo ji založil? Podle mě to je dost omezující a ztrácí to velkou výhodu pevnosti.
  10. Nápady na zlepšení hry

    Mám tady pár nápadů: Dynamické skupiny: nedala by se přidat jako jedna z podmínek procentuální zaplněnost selskýho dvora? Přijde mi to mnohem dynamičtější než tam natvrdo zadávat počty jednotek, kor když není SD dostavěnej. Filtrování útoků: Filtrování útoků podle času, při stovkách útoků se to...
  11. Nápady na zlepšení hry

    Docela mi chybí možnost filtrování oznamek a útoků podle data dopadů, při větším množství, kdy potřebujete vybrat jen část v určitym období je to docela opruz to vše naklikat.
  12. Kavárna - Casual 4

    No, tak nám svět skončil už před 3 dny, a kromě diplomů nemáme nic. Ani PB, ani úspěch, ani není oficiálně potvrzeno že svět skončil, dokonce se do něj nedá dostat ani ze statistik z hlavní strany. To se stále čeká na potvrzení z Německa?
  13. XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

    Já pojedu z Prahy vlakem. Spíš by mě zajímalo, jak se budete ubytovávat? Nechce se mi dávat pálku za hotel a jít večer pod vlivem na nějakou ubytovnu se mi taky dvakrát nechce :D
  14. Zmizely úspěchy

    Úspěchy Nějak se nám na 39 pokazily úspěchy... Docela jsem byl překvapenej, když mi dneska dorazil dřevěnej úspěch za počet bodů (100). Viz screen.
  15. Hra s roky

    Roku 1874 se konala první Velká Pardubická.
  16. Zelí vs. Kdokoliv, kdo se odváží

    Jedně tu lahev rumu, za tu jsem ochoten dát i pěknou sumu, rum kvalitní, co bych za něj dal, to bych ti i tu snídani udělal :D
  17. Zelí vs. Kdokoliv, kdo se odváží

    Kmeny dnes, ach hrůza a běs, nastaly doby, kde každý coby boháč, své peníze, nemajíc o ně nouze, za dřevo, železo či hlínu, jen pro sebe, jen a jen pouze! Někteří jsou takoví lišáci, že po drtivém útoku, své hradby přeci, chtíc zamezit svému soku, jež po vesničce dychtivě touží, za pár minut na...
  18. Kavárna - Svět 39

    No super, a kdy mám jako spát? :D
  19. Jaké speedy hrajete nejraději?

    jj, speedy více druhů by neuškodily. Já momentálně dávám časově jen mniblesky a tam to je holt bez odměn... Ale 1v1 nebo 2v2 by vůůůbec neuškodly. :)
  20. Kavárna - Svět 36

    Nějak to tu umrelo :D
Nahoru