• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. *Anie*

    Výherci soutěže Nový rok

    Děkuji, a gratulka všem ostatním
  2. *Anie*

    *Anie*

    Díky ☺️
  3. *Anie*

    *Anie*

  4. *Anie*

    *Anie*

    Svět 93 ☺️
  5. *Anie*

    *Anie*

    Byla jedna malá vesnice, ztracená v hlubokých lesích, kde život byl spojen s úctou k paladinovi - soše, která stála v centru obce. Lidé věřili, že paladin je ochránce jejich vesnice a zároveň symbol spravedlnosti a síly. Vesnice byla obklopena poli, kde rostlo obilí. Život zde byl klidný, ale...
  6. *Anie*

    Diskuze k soutěži

    Musím říci, že s přiloženým obrázkem v zadání se hůře pracovalo. Tak kvalita v tom jak je menší není úplně top, a myslím si že právě to je na tom škoda. Neboť ve větším a kvalitnějším rozlišení by se dalo kouzlit o mnoho lépe
  7. *Anie*

    *Anie*

    Po delší době zase tu, tak jsem se také zapojila ;):)
  8. *Anie*

    DK křížovka

    Tajenka: DIVOKÉ KMENY
  9. *Anie*

    Výherci soutěže Oldřich a Božena

    Děkuji a gratuluji k 1. Místu :)
  10. *Anie*

    Anie

    V případě vylosování prosím odměnu na Svět 81. Děkuji :)
  11. *Anie*

    Anie

  12. *Anie*

    Kavárna - Classic

    :D aha, nevím proč, ale mela jsem za to že jsem tě viděla u A. Tak v tom případě omluva :)
  13. *Anie*

    Kavárna - Classic

    V tom případě si nemáte co vyčítat :) Ale nazvat něco levarnou, co jste sami před tím provedli, je více než úsměvné :)
  14. *Anie*

    Kavárna - Classic

    xD paradoxně s námi udělali to samé. Předala jsem vesnice naším co tam ještě chtěli hrát a odsunula se na kraj.
  15. *Anie*

    Kavárna - Svět 82

    Jsem tu po dvou letech, a nic se opravdu nezměnilo. Na classicu se někteří předvádějí bravurně
  16. *Anie*

    Můj komiks

    Nazdaar :) Ty tu ještě strašíš jo xD Děkuji :)
  17. *Anie*

    Kavárna - Svět 82

    Mě se to nastavení docela líbí oproti 81 :)
  18. *Anie*

    Můj komiks

  19. *Anie*

    Kavárna - Classic

    Ta diplomacie je na tomto světě celkově jedna velká komedie
  20. *Anie*

    Kavárna - Classic

    Jak to sviští :D .. to je jiná
Nahoru