• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. nemohu z pc jit na svůj učet

    dobry den od rana nemohu na stolnim pc vlezt na svůj učet jak přez mozilu tak přez google chrome- dala sem i změnu hesla tady na forum sem ale na ucet mne to nepusti přitom jak to přez android na mobile zkusila sem sem na učtě?, kde hledat chybu tady ...
  2. hlašeni o chybě u vyvojařů

    od večera pozoruji že oznamka po rozbaleni maji pořad fajku atd. myslela sem že sem něco pomackala na mobile večer jdu na notas k sousedum to same u stolniho pc to same dnes rano a když sem napsala na suport bylo mne sděleno ze chyba je tu na světe a že musi toto...
  3. královna biba - opevnění

    Vrch v Českém středohoří, 12 km k východně od Litoměřic. Na vrhlu, 535 m.n.m. stávalo malé hradiště, teré r 1421 dobyl Jan Žižka, vybudoval hrad a ponechal zde husitskou posádku. Od r 1422 také používá jako své jméno Jan Žižka z Trocnova a Kalicha. Husitská, kališnická posádka zde byla do roku...
  4. královna biba

    rejžo to nebylo z čeho vybirat na castingu?Doufám že něco trefi.....doufám že je to dcera ROBINA HOODA
  5. královna biba

    Král Dobromil Když král odjižděl se svou družinou a vojakmi na dalekou cestu, já královna byla v požehnaném stavu a očekávali sme narozeni potomka. Vyprovázela sem ho za branami hradeb , on usedl na koně a jel do boje se svou družinou.Zprávu z boje vždy poslal po zvědech ...
  6. Nepřátelská vesnice plná upírů

    Mám tu malou vesničku,pořád volám ouvej,stavím si jen vojáčky k tomu,když jdou směle na barbarky donesli i něco domů.Barbarky sou plné surek málokdo tam chodí rád raděj čeká až mu vojsko přez den něco nakope-potom stavi nové, vojsko které zase odešle. Nepřítel tu nikdy nespí je třeba...
  7. [✓] královna biba

    » https://www.youtube.com/watch?v=fDUUhTiHyNQ
  8. královna biba

    posilam ...o_O
  9. královna biba

    přikladam i u nas se najdou krásy budou k vaši soutěži
  10. Sms koupě bodů

    DOBRY DEN kdysi sem koupila za 250 kč 600 bodu formou sms nyni se musi volat na čislo900...... jake mate zkušenosti- napište mne zda po zavolani je kominukaci v češtině.. nebo hovoři jen nahrany vzkaz- :(- uvitam i na vzkazik svět 44- královna biba
Nahoru