• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Nápady na zlepšení hry

    Ahoj, napadlo mě, jestli by šlo v nějaké další aktualizaci udělat, že pokud má někdo někoho v zástupu tak aby daný člověk nepřicházel o denní bonusy aby mu ho mohl zastupující hráč vybírat. Celkem nechápu proč tomu tak už dávno není. Díky za odpověď
  2. Výherci - Zlom kouzlo

    Tak tomu bych nevěřil děkuji moc moudrý klobouku
  3. Mt-Emerest

    Mt-Emerest s76...daoo to fušku v malování na mobilu
  4. Kavárna - Classic

    No tak ono je to na jednu stranu tím že hodně lidí co se teď zabralo než se uzamkly kmeny bylo skoro zdarma ve velkém počtu vesnic takže lidi narostli a takřka beze ztrát, aspoň já jsem na to měl štěstí
  5. Kavárna - Classic

    By mě zajimalo jestli inno bude spouštět classic světy na cz scéně normálně nebo to byla jen výjimka, tento svět velice oceňuji že nezáleží na tom kolik do toho kdo nasype
  6. Kavárna - Svět 70

    Neeee, výzkum jednoduchý, bez KOSTELŮ
  7. Kavárna - Svět 70

    Já vím že ne, ale ptali se jaké bychom chtěli nastavení
  8. Kavárna - Svět 70

    Já osobně bych bylo pro Rychlost 2 Rychlost vojska je mě buřt Bez KOSTELŮ a VĚŽÍ luky jsou mě fuk Bonusovky bych uvítal na 68 dost chybí aspoň mě A kdyby to šlo tak aspoň na té 70 paladin s predmetama jako býval kdysi
  9. Nápady na zlepšení hry

    Služebníček, děkuji za radu, mám rád dynamické skupiny, je to fajn věc Ještě jedna věc mě zajímá, je tam pouze nastavení je/není členem ale pouze manuální skupiny, ale když chci pro dynamické tak to nejde
  10. Nápady na zlepšení hry

    Zdravím, jen mě tak napadlo, zda by nešlo trošku překopat dynamické skupiny a někam vpašovat možnost podle % skladu tak že by si člověk nastavil třeba 80% skladu a klikl by na tuto skupinu a vyskočily by jen vesnice s 80% zaplněným skladem Rozvedu Mám sklady na 400.000 Nastavím si že chci...
  11. Nápady na zlepšení hry

    Škoda, classic bych si dal, svět s rychlostí pod 2 je na můj vkus moc pomalej (Speedo zas moc rychlej) tak jsem myslel že by nějakej mohli pustit do oběhu, no škoda
  12. Nápady na zlepšení hry

    Ahoj, napadlo mě, nechtěli by jste místo rychlost 1 ( nebo klidně i ji ponechat) zkusit nějaký/é svět/y s rychlostí třeba 3-5?
  13. Nápady na zlepšení hry

    Chci se zeptat, zda by sla malicka změna ve SÚ spravce vojska kdyby slo i navolit i konecny pocet slechty treba 6500 seker 2750 lk 400 beranů 4 slechtici sice nepatrne ušetření času, ale pri vpri vice vesnicích by to bylo k uzitku, delam i fake vlaky primo ze slechty, takže by to pomohlo...
  14. Nápady na zlepšení hry

    Zrusit morálku? to by asi nejvíc ulehcilo, ta moralka je zlo
  15. Velké obléhání - Diskuze

    škoda, ze ta rychlost 1 to je celkem o jicem, misto 1 uz by spis mohla byt rychlost 3
  16. Potulný obchodník - Diskuze

    no to jako jo no, clovek s tim pocita a pak nic, tak at to aspon teda nepisou do zprav i na těchto.... nových světech...kdyz to tam pak nedaji....
  17. Potulný obchodník - Diskuze

    jako je to dobrej bordel no
  18. Potulný obchodník - Diskuze

    tento event se netyka s60 nebo co ? na 59 i casual 4 to je ale na 60 stale nic
  19. Nápady na zlepšení hry

    Jen me tak napada, co udelat nejakou animaci soboju treba jen v oznameni dat play a prehralo by se video s bitvou, myslim ze nekteri by se radi koukli
  20. Kavárna - Svět 50

    Ahoj nevim kde jinde se zeptet tak se zeptam zde, hraji na s50 mam 10 vesnic ale nevypada to na nejake delsi vyhlidky, proto se chci zeptat kdyz budu kompletne zabran a dam ,,zacit znovu na tomto svete" zda mi alespon zustanou mince. nebo jestli si mam na kraj prestehovat 1-2 vesky hned dekuji...
Nahoru