• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Bzzbzz

    Bzzbzz

    Přední a zadní strana :)
  2. Bzzbzz

    Pouštíme draka

    Puštěný drak, trošku jinak. Bohužel bez včelího motivu, páč ty už spinkaji ;)
  3. Bzzbzz

    Bzzbzz

    Včelí síla :) žlutá pastelka a černá fixa :-)
  4. Bzzbzz

    Zdravice

    Těším se :Jester
  5. Bzzbzz

    Bzzbzz

    Jedna včelková mandala :)
  6. Bzzbzz

    Bzzbzz nádvoří

    Nádvoří jak malované. Myslím, že Druhé nádvoří na Zámku v Českém Krumlově. Foceno mnou v zimě, teď je tam příliš turistů ani by nádvoří nebylo vidět.
  7. Bzzbzz

    Bzzbzz lom

    Železný důl za plného pracovního nasazení Grafitový důl v Českým Krumlově
  8. Bzzbzz

    Bzzbzz skrýš

    Bohužel to jedno polínko se ukrýt nepodařilo. Jinak je to skrýš lvl 20 :cool: Dobrkovická jeskyně kousek u Českého Krumlova...
  9. Bzzbzz

    Bzzbzz opevnění

    Malé opevnění mezi nádvořími krásného Státního hradu a zámku v Českém Krumlově, druhém největším zámku v České republice, vystaven ve 13. století. Projdou zde tisíce turistů denně a já jsem hrdá, že odtud pocházím :Yes
  10. Bzzbzz

    Bzzbzz

    Podzim na kmenech ;-)
  11. Bzzbzz

    Vyznání

    Dnes bych vám ráda povyprávěla o krásách kmenů. I když pohledem ženy, kterých tu tolik není. Vnitřek je plný různých osobností až lehce narušených existencí. O tom to, ale přeci není. Když to tak vezmu, mám známé po celém Česku a možná i Slovensku. Energie, kterou mě ty lidi nabíjí, nezná...
Nahoru