• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Qvacek

    Paladinuv vánoční stromeček

    Tak zas nadešel adventní čas a také čas pro Paladina dojít pro vánoční stromeček. No, ale ráno mrzlo a hodně sněžilo a Paladinovi se z vyhřáté světnice nechtělo ven. Chvíli přemýšlel, jak to udělá a najednou je nápad tu. Vytáhl mobil, našel na netu ty nejkrásnější vánoční stromky a jelikož měl...
  2. Qvacek

    Zimo pryč!

    Zimo, zimo jedeš pryč, už držím od jarní vesky klíč. Vesničané moji už se k jaru upínají. Zimu babu jednu Mařenu se vynést chystají. Udělají veselici, zatancují po světnici, mají zimních bojů dosti, chtěj se najíst do sytosti. Vyhodí jí za zpěvu do peřejí říčky blízké a pak každý pěkně...
  3. Qvacek

    Qvacek

  4. Qvacek

    Můj komiks

  5. Qvacek

    Štěstí

    Začíná rok 2020 a nikdo neví co nás čeká. Moje vnoučata odjíždějí v březnu na jarní prázdniny a pak se zase uvidíme. Ale je to jinak. Přichází covid a s ním i uzávěra. Já v Praze a oni na Kladně. Musí nám stačit telefon a Skype. A pak přichází květen a s ním i naše vytoužené setkání. A už ke mně...
  6. Qvacek

    Qvacek vánoční pohlednice

  7. Qvacek

    Samhain

    svět 80
  8. Qvacek

    Qváček

  9. Qvacek

    Qvaček

    svět 75
  10. Qvacek

    Qvacek - Qváček

    Přemýšlím teď velice, kdo je hrdinou mé vesnice. Koho vybrat jako reka, na koho to rozhodnutí čeká? Je to těžké převelice, snad mě něco napadne, i když je to nesnadné. Že by šlechtic, který se vrací zdáli, nebo jeho doprovod, bez kterého neudělá ni krok? Či vesničané, kteří vesničku střeží a...
  11. Qvacek

    Qváček - Mikulášská

    Mikulášská Mikuláše neviděl jsem, pěkně dlouhou dobu. Objevil se se svou nůší a já protáhl hubu. Řetěz čerta chrastí vzadu, ale žádná dobrota, pytel s uhlím nechal tady, ach ta svatá prostota. Co s tím darem dělat budu, ani anděl nevěděl, proto píši, pomozte mi, abych se to dozvěděl.
  12. Qvacek

    Qváček PODZIM

  13. Qvacek

    Qváček Příbraz

  14. Qvacek

    Qvacek

  15. Qvacek

    Qvacek - Láska se srdcem i Amorem

    Srdce lásku chtělo by, rozum se jí brání, dojít k ladu obou citů, co se člověk na pídí. Ejhle, kdo to zařídí? Amor svoje sítě spřádá, mít, či nemít ráda? O tom mnozí přemýšlí...
  16. Qvacek

    Qváček

  17. Qvacek

    Qvacek - Realita života

  18. Qvacek

    Sněhuláci

    Sněhuláci Budu Vám vyprávět příběh, který se stal ve světě Divokých Vesnic. Jednoho roku přišla krutá a dlouhá zima. Začínaly docházet zásoby, lidé propadali panice a skepsi. V naší vesnici vládl duchaplný vladař a rozhodl se, že své poddané musí přivést k životu a posílit je do příjezdu kupců...
  19. Qvacek

    Qvacek

  20. Qvacek

    Qvacek

    MIKULÁŠSKÁ TRADICE Vesničané moji milí, těší se na tuto chvíli. Navštěvují vesnice, v rámci mikulášské tradice. Náruč plnou dárků mají, radostí se tetelí a jsou krásně nadšení. Každá blízka vesnička, pozná svého čertíčka, Mikuláš s andělem se přidají a pak dárky rozdají. Jak nám velí tradice...
Nahoru