• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. IamShaman

    Hlavní úkol - Plenění; Do zbraně

    Ahoj, potýkám se s problémem, kdy nemůžu dokončit úkol Plenění; Do zbraně. (Hraji na casualu 9) Pokud povoláš domobranu, můžeš tím svolat místní obyvatele, aby ti pomohli bránit své domovy a odrazit nepřátelský útok. Chceš-li povolat domobranu, jdi do selského dvora a svolej své vesničany do...
  2. IamShaman

    Nefunkční síň slávy

    Ahoj, šla by prosím opravit Síň slávy pro casual 7? :-) https://www.divokekmeny.cz/archive/csp7 Mám pocit, že našich 100% dominance to nějak rozbilo. Díky. Shaman
  3. IamShaman

    DK Rozdíly 1

    Obrázek byl moc velký a nešel mi sem hodit i se spodkem, coby porovnáním. Rozdíly: Okno nad branou Strom u cesty Znak na výzbroji koně Žlutá-Šedá vlajka Vyčnívající červená vlajka Casual 8 pro případnou výhru, díky
  4. IamShaman

    Mr. Chobot - Sudoku

    Mr. Chobot, casual 8
  5. IamShaman

    Samhain

    IamShaman casual 8
  6. IamShaman

    Mizející vesnice

    Dobrý den, Všimli jsme si, že na Casualu 6 mizejí vesnice a hráči. Jako kdyby místo zbarbareni byla jejich vesnice prostě odstraněna. To je nějaká novinka, nebo? Díky
  7. IamShaman

    Hraje tu někdo World of tanks? Mám problémy s hrou.

    Ahoj, potřeboval bych Vaše rady. Dopředu říkám, že nejsem žádný velký znalec PC softwarů a znám prakticky jen to, co používám / potřebuji. Věřím, že se tu najde zančná populace hráčů, kteří WoT hrají. Každopádně pokud to sem nepatří, klidně mi to smažte. Díky za pochopení. Každopádně, když jsem...
  8. IamShaman

    Problém s hrou?

    Ahoj. Od poslední aktualizace mam velký problem s odezvou na DK. Trva přihlášení / přepínání světů. Problém asi nejvíc pociťuju právě na casual 4. Zkoušel jsem více zařízení, několik pc, mobilů, vždy stejný problém. Tak mě zajímá zda někdo tento problém řešil a případně i vyřešil? Díky
  9. IamShaman

    Ukončení světa Casual 4

    Dobrý den, rád bych se zeptal jak se to má s ukončením světa Casual 4. V topicu ohledně nastavení světa je uvedeno v posledním příspěvku následující: Vážení hráči, právě jsme nastavili poslední změnu v nastavení světa a to vítěznou podmínku, Vítězem světa se stane ten kmen, který jako první...
  10. IamShaman

    Casual 4 - Změna na stavení světa.

    Zdravím, zajímalo by mne, zda by nešlo urychlit přechod na "bez limitu" místo 200%. Dosavadní 2 změny v nastavení světa byl skok ze 100% na 150% a následně ze 150% na 190%, což je v obou případech dost velká změna. Zatímco následující ze 190% na 200% víceméně nic neovlivní. Není šance, že by...
  11. IamShaman

    Útok pod vírou?

    Dobrý den, snažil jsem se hledat na foru, ale nejspíše jsem slepý, protože jsem odpoveď nikde nenašel. Měl bych otázku. Pokud zaútočím na nepřítele z vesnice bez víry, ale ještě před dopadem se útočící vesnice dostane pod víru, bude útok počítám jako útok s vírou, nebo bez víry? Děkuji.
Nahoru