• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 91

    tak už jste si to taky vyžrali? :D
  2. Kavárna - Svět 89

    co to je ty vole za kritérium? "... vyhrál sem 2 světy, rozhodně vím, o čem mluvím" :D já když se podívám, co za trotloně vyhrává světy a jakým způsobem, tak tohle opravdu o ničem nevypovídá :D krom toho - kdybys byl co k čemu, tak v modru nikdy neskočíš ;) je mi tu do vašich konfliktů prd a...
  3. Kavárna - Svět 87

    ty seš fakt degenerát :D jakou reputaci? čteš vůbec co píšu než se tu začneš vyjadřovat? :D nebo se prostě zhulíš a jak vidíš můj nick, tak se změníš na generátor náhodných slov? :D
  4. Kavárna - Svět 87

    až teď sem si všiml, že my jsme byli koule na noze :D :D :D no ty vole :D tobě fakt chybí sebereflexe :D :D
  5. Kavárna - Svět 87

    nikdy sem netvrdil, že jsme zlatíčka, ale nikdy sem nepodělal kamaráda, jako to dělají třeba lidi u xek :D jestli jste tohle neplánovali, tak můžu s čistým svědomím říct, že horší spojence jsem v životě neměl :D
  6. Kavárna - Svět 87

    vždyť ani nerozumíš tomu, co sem tam napsal :D snažíš se hledat, ale nenajdeš... nic špatného sem tam totiž nenapsal :D
  7. Kavárna - Svět 87

    xka jsou špíny a dostali co si zasloužili :D ale na druhou stranu jejich tah s odpálením chápu... mají svůj život a trávit čas v LÉTĚ u hry, která už je stejně nejspíš prohraná nemá moc cenu :D ale to cos napsal manuncian... ty vole, podívej se z okna ven a pokud ti ještě u počítače nezakrněly...
  8. Kavárna - Svět 87

    ta co tu na začátku nejvíc řvala a volala po banech
  9. Kavárna - Svět 87

    O tom jsem ale já nemluvil.
  10. Kavárna - Svět 87

    Máš svědomí naprosto čisté? To svědčí o tom, že žádné svědomí nemáš. Vzpomínám si na s79, kde dostalo spoustu našich lidí ban za skripty. A jeden tvůj znamej, kterej si tam "vesele botil" dostal ve finále nižší trest než ostatní, kteří se provinili mnohem méně - většinou skriptem za fake vlak -...
  11. Kavárna - Svět 88

    Výsměch... #posranys
  12. Kavárna - Svět 87

    to ne, já s ním jinak souhlasím, protože support má dlouhodobě dvojí metr :D ale je to pitomec :D
  13. Kavárna - Svět 87

    Dobře tedy. Vždycky chyba hráče, který předává zástup... píšu si. Běda jak teď dostanu zase další lístky na dovolenou, to už spolu fakt kámoši nebudeme
  14. Kavárna - Svět 87

    teda... já z vyprávění věděl, že máš v makovici vymeteno, ale že si ani nepamatuješ, to jsem nevěděl a je mi to líto :( podívej se do kavárny s74
  15. Kavárna - Svět 87

    Jestli zástup použil 110% bez zprávy na DK o povolení, tak měl dostat nekompromisně dostat ban... Záznam o použití v inventáři je, takže není co extra dohledávat za důkazy...
  16. Kavárna - Svět 88

    Doufám, že tebe nikde neuvidím někomu předat vesnici. Nemám teď čas abych si projel tvůj twstats, jestli si náhodou někdy neporušil pravidla a nepředával vesky
  17. Kavárna - Svět 88

    Ty si tu kavárnu s87 přečti znovu a pak se tu vyjadřuj. Nikdo z těch ufnukancu, co tam brečeli, tady nepíše.
  18. Kavárna - Svět 88

    A přesně protože znali nastavení, tak se dokázali domluvit, kdo bude čistit morálky a kdo půjde pro milníky... Moc brečíš a málo hraješ :) víc se snaž, víc u té hry přemýšlej a nebudeš se muset hádat o věcech, které nic neporušují
  19. Kavárna - Svět 88

    pomoc mezi spoluhráči a multiúčet je snad docela rozdíl, nemyslíš? tímto asi můžeme toto "zajímavé téma na diskusi" ukončit, protože nerozeznáš jablka od hrušek
  20. Kvíz + Vaše odpovědi

    1A, 2C, 3B, 4C, 5C, 6B, 7C, 8B, 9C, 10B Antíízy, svět 88
Nahoru