• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. S74 - Event

    Zdravím, zajímalo by mě, jestli plánujete spustit nějaký event na S74 ještě tento rok. Svět je docela pomalý a nějaké bonusy by se světem trochu pohnuly, například zdvojnásobení, šlechtický dekret, dobré kontakty a další. Děkuji za odpověď. Poslední Hraničář
  2. Turnaj vs aplikace

    Zdravím, koukal jsem se na ten mezinárodní turnaj a je to dost brutálně nastavené, až mě to navnadilo k tomu, abych se připojil. Každopádně bych měl jednu technickou otázku. Když budu hrát tady aktivně svět 74 a ještě ten turnaj na jiné jazykové verzi, budou mi do aplikace chodit oznámení o...
  3. Poslední Hraničář - Pozvánka na sraz ověřená pečetí

    Zdravím, ze spousty nápadů jsem si vybral tento. Je to svitek s pozváním na sraz opatřený pečetí. Pečeť se skládá z loga DK (havran stojící na hrušce meče) a dvou zkřížených valašských vycházkových holí. Celý svitek je svázán černým provázkem, s konci zalitými zlatem, aby se provázek netřepil...
  4. Poslední Hraničář - Victorie

    Před pár dny při rozšiřování mýtiny, narazil můj dřevorubec na mincovní pouzdro se zlatými mincemi, jen tak pohozené v kapradí. Když přede mne předstoupil s tímto nálezem, nemohl jsem uvěřit svým očím. Bylo to 20 Victorií. Tyto mince nechal vyrazit můj praděd na smrtelné posteli, aby se...
  5. Drobná úprava správce účtu

    Zdravím, napadlo mě drobné rozšíření u správce účtu. Asi každému se někdy stalo, že potřeboval nechat rozšířit akutně nějakou budovu a musel by buď deaktivovat šablonu, nebo ji předělat aby se mu začal stavět například větší selský dvůr. Nešlo by tohle nějak vyřešit, že by se u každé vesnice v...
Nahoru