• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 89

    Dotazníček
  2. Kavárna - Svět 89

    Každý ukazuje na druhého, ale na sebe se nepodívá:) Pokud zvládáte během vteřin(y) poslat útoky tak, že se napasují do 40-60ms, tak samozřejmě smekám klobouček.. Nicméně bany, scripty, boti, mulťáky.. to je na DK už posledních x světů velice obsáhlé téma..
  3. Kavárna - Svět 89

    S brekem a (rozlitým ať už teplým či studeným) mlíčkem bych ještě počkal. Nakonec nad tím pomyslným rozlitým mlékem můžete plakat stejně tak vy jako my. Nicméně, je fakt zajímavé, že tady někdo tvrdil že se mu to "podařilo" jednou. Avšak je to celkem běžné s každými útoky z Vaší strany. Čili...
  4. Kavárna - Svět 89

    Je to BOOOOOOT!
  5. Kavárna - Svět 82

  6. Kavárna - Svět 82

  7. Kavárna - Svět 88

    Nevidím důvod, proč by měly být podpory jen v rámci kmene. Jasně, je to zajímavější, musíš mít spolehlivou partu, ale spojenec je taky kámoš.. :D Kostely, věk osvícení a 20 lidí je poměrně neštěstí, ale aspoň to bude delší svět, možná i vyrovnanější.
  8. Kavárna - Svět 87

    Spíše jde o to, že jako hráči to zrovna dvakrát neovlivníme.. to je třeba škoda oproti některým jiným hrám, kde je komunita sledována a vyslyšena více
  9. Kavárna - Svět 87

    Mě tady nejde o fórum a mulťáky. Vždyť se dá hlasovat i ve hře. K tomu se dá vždy udělat jedna IP, jeden hlas. Samozřejmě to neřeší praktiky VPN atp. Akorát teda.. přání hráčů jsou vyslyšena v nízkých % případů, takže jde stejně jen o “házení hrachu na zeď”
  10. Kavárna - Svět 87

    Taky by to šlo udělat skrze nějaký hlasovací portál. Dát na výběr z určitých možností (myšleno: Rychlost: 1 - 1,5 - 1,7 - 2).. ale účinek by byl asi stejný jako u Thanose.. 25 lidí se domluví a finito. Nicméně, ten počet lidí v kmeni je zlomek oproti zbytku, že jo.
  11. Kavárna - Svět 86

    Tak jasně, to chápu. Ale zase pokud je svět rychlejší, tak se ty finance nahrabou rychleji. Trhy jsou "obratem plný". Co se týká pomalejších světů, tak tam to sice trvá, ale taky déle trvá samotná hra - ten kdo nemá nahrabáno z předchozích světů / nestihne nahrabat dostatek tak kupuje konstantně...
  12. Kavárna - Svět 86

    Možná to vnímám špatně, ale pro Inno je rychlejší svět (včetně rychlejších jednotek) výhodnější. Lidi do toho narvou finance rovněž jako do pomalejších světů a poměr cena / výkon je u rychlejšího světa určitě výhodnější pro Inno.
  13. Kavárna - Svět 87

    Přesněěě!
  14. Nové verze hry - Diskuze

    Teď mě dorazila ta Vaše HZ.., nevím komu z Vás se ta grafika líbí, pánové a dámy z herní podpory..:D Zasloužíte pořádně :Punish:Punish:Punish protože to je fakt hnus a tragédie.
  15. Nové verze hry - Diskuze

    Tak na tom starém grafickém balíčku bylo super, že když jsi nechtěl tu tehdy novou, používal si starou. Ta stará byla fajn - měla stejné vymalování jako grafika vesnice. Teď tu klasickou pěkně podělají, tedy pardon, jak říkají oni sami "vylepší" vlastně tedy z koní - rád bych to napsal na plnou...
  16. Nové verze hry - Diskuze

    Zdravím, dostal jsem se přes odkaz na tohle téma.. Jak jste si mohli všimnout, došlo ke změně grafiky.. Je sice hezké, že má základy na "klasice" ale je - světě div se - HROZNÁ. Proč zmizela možnost používat starší grafický balíček..? Spousta hráčů, které znám, či jsem s nimi hrál používala...
  17. Nové verze hry - Diskuze

    Tak si v klidu koukám na mapu a najednou změna.. Už v této verzi, kdy byla teď už vlastně stará grafika jsem používal políčko o používání "Klasické grafiky vesnic na mapě" či jak se tomu nadává.. a najednou - fórum zdejší moc nečtu - nastala změna.. Spousta hráčů nezareagovala nadšeně.. Možná...
Nahoru