• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kvíz + Vaše odpovědi

    1A 2C 3B 4C 5C 6A 7C 8B 9C 10A Svět 88
  2. Kavárna - Svět 88

    Musíš být trošku prozákaznický, já se tu nebavím o nejchudších produktech které máte v portfoliu DK. Chci utratit spoustu peněz aby bylo na výplaty a administrace se mohla hezky rozvíjet a ty mi tu píšeš o prémiovém účtu za 200,- Máš mi napsat "Pedro" děkujeme za tvůj dotaz a jistě něco...
  3. Kavárna - Svět 88

    Dáte prosím akci na nákup PB ? Ty vaše balíčky jsou dražší než aktuální papriky červený v globusu :) díky moc
  4. Kavárna - Svět 87

    To jsem ani nečekal děkuji pěkně. Důležitá rychlost světa
  5. Kavárna - Svět 87

    Nastavení 1 snad ne. Většina tu byla pro rychlejší svět. To by byl pěkný haluz!
  6. Kavárna - Svět 87

    A bude to ještě letos ?
  7. Kavárna - Svět 87

    Hlavně už to spusťte! Doufám, že ještě letos
  8. Kavárna - Svět 87

    Herní rychlost - 2 Rychlost jednotek - 1,5 Morálka - aktivní (závislá na bodech) Pravidlo selského dvora - neaktivní Fake limit - 1% bodů vesnice Výzkum - neaktivní Kostel - neaktivní Lučištníci - neaktivní Strážní věž - neaktivní Pevnost - neaktivní Sběr surovin - aktivní Rostoucí...
  9. Kavárna - Svět 84

    A co třeba pravidlo jednoho kmene? Jednou přijmeš pozvání a už není cesty zpět. Hra by hned dostala trošku jiný zápal. Aktuálně se mi z těch podvodů chce ble..
Nahoru