• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Willibald

    Důležité Skripty - Otázky & Odpovědi

    Automat na ražení mincí není ve hře povolen... Tohle je script na posílání surovin do vybrané vesnice, můžeš si nastavit, kolik % má zbýt ve skladech a ostatní můžeš poslat v poměru podle nejnížšího množství surovin do mincovny.
  2. Willibald

    Důležité Skripty - Otázky & Odpovědi

    Pokud je na konkrétním světě povolený nejmenší rozestup 100 ms, není možné z jedné vesnice poslat útoky s menším rozestupem... Systém by takovou akci zablokoval. :Dwarf
  3. Willibald

    Skryť dokončené budovy

    Bude opraveno ve verzi 8.329
  4. Willibald

    Kavárna - Svět 90

    Pokud je blokace trest, lze na hráče útočit. Když má blokace jiný důvod - například náročné prošetření nějakého problému, nejsou útoky povoleny...
  5. Willibald

    Kavárna - Casual 10

    Ahoj, já jsem Willy, starej protivnej pes ze starejch světů - a taky hledám kmen. Haf.
  6. Willibald

    Kavárna - Svět 90

    Já bych dal černou vlajku na suroviny :) Vesničky kolem budou stejně všechny vyrabovaný...
  7. Willibald

    Důležité Hlášení nefunkčních skriptů

    Jaký máš? Dej mi ho - testnu ho ;) Ten který je tady na foru je funkční...
  8. Willibald

    Vlajka obyvatelstva

    Ještě detail ;) Pokud naplníš selák na počet army podle úrovně vlajky, vlajku nestahneš, dokud stav army neklesne pod její úroveň... Systém ti prostě stahnout takovou vlajku nedovolí.
  9. Willibald

    Jarmark u dubu

    Zdarec lidičkové, i já Vám všem přeju pěknýho Silvestra a do novýho roku jenom to nejlepší, hlavně zdraví a pohodovou hru. Willy.
  10. Willibald

    Jarmark u dubu

    Po pětiletý pauze? To jsi na úplně jiný planetě ;) Já se vrátil po necelých 2 letech a byl to šok :)
  11. Willibald

    A ty jsi co? Registrace 22. led 2022

    A ty jsi co? Registrace 22. led 2022
  12. Willibald

    Kavárna - Speciál

    Info od INNO
  13. Willibald

    Kavárna - Speciál

    Support nehraje - testovali jsme možnost připojení... ;)
  14. Willibald

    Diskuze - Pod palbou katapultů

    Omlouvám se za šíření dezinformace, snad mi to odpustíte... I Willy se holt někdy splete, nebo nenapíše odpověď úplně dokonale... Sorry.
  15. Willibald

    Důležité Hlášení nefunkčních skriptů

    Hromadný sběr surovin Dnes přestal fungovat... (WWW stránky autora jsou hlášeny jako nezajištěné)
  16. Willibald

    Jarmark u dubu

    No nová krev - důchod uź mi pomalu klepe na dveře... Upřímně, já už se na něj těším. Klidně budu na dvoře u chalupy, jednou za týden zajedu nakoupit do města, občas si kliknu na DK. Lepší než koukat na telku - mám deprese, už jenom když ji manželka pustí. Hihihi (když nejdou smajlíky)
  17. Willibald

    Kavárna - Classic

    Do Clasiku by se mi libil ten starej paladin se zbrojnici ;) Jinak zdravim barda Shedda ;) Uz jsem chtel pred nekolika lety skoncit, ale nedalo mi to, tak jsem zase zpet - i kdyz jenom rekreacne :))
Nahoru