• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diktator Miloš

    Čas návratu jednotek

    Ok, děkuji za odpověď. Takže oprava klíčové části hry není prostě důležitá, raději vymýšlení nových Premium nesmyslů. Bylo by dobré vytvořit nějaký seznam známých chyb, které se nebudou řešit. Tohle totiž není o výpočtu ani ničem jiném, je to prostě chyba! A pokud se tato chyba nemá v plánu...
  2. Diktator Miloš

    Čas návratu jednotek

    Ano, úplně na to kašlou a nereagují na chyby, protože na tom nic nevydělají. Možná je tyto problémy pojmenovat jako Nápad na novou placenou funkci. Tedy člověk, který si zaplatí funkci správného a předvídatelného počítání, může potom počítat s tím, jak by to mělo fungovat :-D VOP Pravidla...
  3. Diktator Miloš

    Čas návratu jednotek

    Já to tedy ještě důkladněji testoval a z: 80 pokusů to vyšlo tak, že 73x byl návrat, dle očekávaní a výpočtu a 7x byl o sekundu posunut. Absolutně nehrálo roli jaké byly milisekundy, úplně náhodně bez jakékoliv šance to identifikovat. Zarážející je fakt, že se jednalo o neustále stejné vesnici...
  4. Diktator Miloš

    Čas návratu jednotek

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda je někde k dispozici přesný výpočet návratu jednotek po útoku. Myslel jsem si, že to chápu, ale včera jsem narazil na jednu abnormalitu na speedu. Konkrétně tedy ze speedu: Útok s beranidlem trvá 1 minutu a 36 sekund, viz screen. Dopad útoku (oznámení)...
  5. Diktator Miloš

    Dotaz k poloze barbarských vesnic

    Ahoj, tipl bych, že algoritmus generování bonusových a barbarských vesnic nijak neřeší kontinenty ani světové strany, ale pouze rádius od středu. Měl by to být náhodný systém, kde však náhoda díky nedokonalému generátoru není úplně ideálně rozložená. Ale pokud někdo ví více, ať řekne.
  6. Diktator Miloš

    Droblé vylepšení trhu

    Pro vývojáře hry, by to určitě problém nebyl. Stačilo by přidat pár řádku javascriptu, případně uživatelé to mohou obejít pomoci uživatelského skriptu, když je to pro vývojáře obtížné. var $sell = $('#res_sell_amount'), $buy = $('#res_buy_amount'); $sell.on('input', function ()...
  7. Diktator Miloš

    Nová mapa - diskuze

    Tak toto se InnoGames vyšvihlo :D S tím muselo být sakra práce :D
  8. Diktator Miloš

    Legendy

    No celé jsem to neprogramoval já, dělalo to několik nadšenců, já se konkrétně podílel na modifikacích co přinesla myslím verze 7.0, také nějaké opravy a optimalizace + já dělal českou verzi a Ericeq slovenskou verzi překladu. Jinak jsem to opravdu já :D I přijmení jsi skoro napsal správně...
  9. Diktator Miloš

    Jen navětěva, naposledy jsem hral kmeny na Slovensku jako waps (sk21).

    Jen navětěva, naposledy jsem hral kmeny na Slovensku jako waps (sk21).
  10. Diktator Miloš

    Legendy

    Vidím, že se zde vrátili několik významných jmen z CZ speedu. Myslím si, že 10 let zpět byl vrchol celých divokých kmenů a zároveň v té době byli CZ hráči na světové špičce. V určití době byl každý speed ve znamení něčeho nového, nejednalo se vždy jen o přímo hru, ale skoro každý speed nový...
Nahoru