• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 85

    Škoda že jsme tenhle svět nehrál, evidentně bych se dost pobavil když to tak čtu :D
  2. Kavárna - Svět 87

    Herní rychlost - 2 Rychlost jednotek - 1 Morálka - aktivní (závislá na čase a bodech) Pravidlo selského dvora - neaktivní Fake limit - 1% bodů vesnice Výzkum - zjednodušený Kostel - neaktivní Lučištníci - neaktivní Strážní věž - neaktivní Pevnost - neaktivní Sběr surovin - aktivní Rostoucí...
  3. Kavárna - Svět 86

    Já bych ocenil něco s pomalejší rychlostí jednotek. Bez kostela, bez věže a bez luků a samozřejmě bez výzkumu :D
  4. Kavárna - Classic

    Budeme začínat s dvěma vesnicema nebo jen s jednou ?
  5. Kavárna - Classic

    Bude na světě i sběr ?
  6. Kavárna - Classic

    No konečně normální svět ❤❤
  7. Kavárna - Svět 81

    Kdo chce vyhrát až jde do ORIGIN
  8. Kavárna - Classic

    teď když to tady čtu co kdyby se udělal celosvětovej classik kde by hráli všechny země v Evropě mohlo by tam být třeba 50 000 hráčů možná víc a podle mě by to bylo super :D teď mě to napadlo ale nepřijde mi to zaš až tak zlí :D
  9. clasik 2

    škoda
  10. Kavárna - Classic

    Mohu se otazat jestli se v blizke tobe chysta dasli clasik
  11. clasik 2

    mohu se zeptat když se opět zavírají hospody atd. jestli bude další clasik upřímně v této době nemám co dělat a nějaký svět bez pb by mi dost zlepšil náladu
Nahoru