• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. *333*

    Diskuze světa 20

    Ahoj! To je hrozný, když vidím poslední příspěvek z roku 2014. :D To je už nějaký čas, sedm let (uff...), co jsem hrál tento svět, a vlastně naposled aktivně a se zájmem. Rád s kamarádem na tento svět vzpomínám, nejen proto, že jsem se držel mezi nejlepšími hráči, ale hlavně tím, že hrát DK v...
  2. *333*

    Kavárna - Svět 74

    Nechápu Tě Biblos. Proč jako člen support týmu se nesnažíš Medíkovi pomoci a odpovědi mu zkrátka neodrecituješ. Je tu tolik fór, témat a příspěvků, že samostatná exkurze po hledání odpovědí by odrazila každého. A hlavně pro tohle tu jsi... Kdybych volal například na Vodafone kvůli nějakému...
  3. *333*

    Kavárna - Svět 74

    Nope - odhadl jsi mě a pegaka špatně. Jak se zdá, nemáš pro to cit. Nevadí, najdeš se v něčem jiném.
  4. *333*

    Kavárna - Svět 74

    Zajímala by mě odpověď na otázku: "Proč se v této situaci zachoval support jinak? Proč zabanoval hráče, který byl nahlášený třetí stranou." Řekl bych, že došlo ke selhání lidského faktoru nebo mají ten svůj tajůplný seznam a jde o jinou část "přestupku". Ačkoliv víme o Tyranovi, že neudělal nic...
  5. *333*

    Kavárna - Svět 74

    Ale support nemůže přiznat chybu, mají to ve smlouvě od Inna. ;)
  6. *333*

    Kavárna - Svět 74

    Ano, přesně o to hlavně jde. A taky o nás všechny, kteří se nechtějí dostat do podobné situace.
  7. *333*

    Kavárna - Svět 74

    Jak vidíš, tak pezap nám odpověděl za celej support tým, tak už to jedině řešit stížností na Inno. Bohužel nevynikám významně němčinou a tak neposloužím. Především sehnat poškozené osoby a sejít se třeba na mesíku a projít další kroky. Chce to jisté a nezvratné důkazy, ať ta všechna práce má smysl.
  8. *333*

    Kavárna - Svět 74

    Někde v pravidlech musí být i mlčenlivost o tom co se v support týmu děje. Za to je nemůžete vinit, že zahladí i tyhle stopy. A vlastně tímhle příspěvkem, aspoň mě, odpověděl. Vím co od supportu čekat. :)
  9. *333*

    Kavárna - Svět 74

    Udělal jsem to samé a ještě přeposlal všem DK kamarádům. :D Každopádně mám docela strach hrát DK v česku a pravděpodobně opravdu zvážím německý server, na který mě nabádá kamarád. Pro jistotu, že nedojde k takovému selhání a já si hru budu moci užít a nestresovat, že o vše přijdu, protože...
Nahoru