• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Miami Nights 1984

    Kavárna - Speciál

    To nevadí, že jsi to nepochopil.
  2. Miami Nights 1984

    Kavárna - Speciál

    I na tebe jednou dojde :))))
  3. Miami Nights 1984

    Kavárna - Speciál

    Tom ti chtěl udělat jen radost do toho tvého nudného života :)))
  4. Miami Nights 1984

    Kavárna - Speciál

    Jo tenhle psychopat. A to sem si myslel, že horší jak ty Tome už nikdo být nemůže. Omlouvám se za to
  5. Miami Nights 1984

    Kavárna - Speciál

    Ty já mám mindráky spíše z toho, aby mi někdo nesnědl kus oběda, takže fakt nevím. Za ty léta jsem tu viděl už tolik tupců, že bych to přirovnal k hledání jehly v kupce sena :))
  6. Miami Nights 1984

    Kavárna - Speciál

    Ale podívejme, osočuje tu ostatní aby psali za svoje pravé přezdívky a přitom se schovává sám a zná ostatní jménem :-))))
  7. Miami Nights 1984

    Kavárna - Speciál

    Tak proč jsme nedostali ban na tom druhém a vyhráli ho? Aha, protože i bez skriptů vlastně nemáme konkurenci a jsou tu takový, jako ty, co to stále nedokážou pochopit. My tu hru bereme už jinak než plebs jako ty.
  8. Miami Nights 1984

    Kavárna - Speciál

    Ty jako zkušený podvodník přece víš, že se multis nedávají do stejného kmene nebo tohle ti taky vygumovali z hlavy při lobotomii?
  9. Miami Nights 1984

    Kavárna - Speciál

    Český server je od jakživa v Hamburgu na záchodě, takže nic nového + čistý neprofesionalismus ze strany supportu. Člověk by si řekl, že se za ty léta musí poučit a ono nic, ani písmenko.
  10. Miami Nights 1984

    Kavárna - Classic

    Dobrý Tome, běž si zařvat na Gabču, ta to má ráda. Ale kdyby náhodou jí to přestalo bavit, tak ať se mi ozve. Můžu jí nabídnou víc než ty.
  11. Miami Nights 1984

    Kavárna - Classic

    Až na tom budeš nejhůř, tak se neboj obrátit na některou z linek důvěry :)))
  12. Miami Nights 1984

    Kavárna - Classic

    Pan FCS, světový rekordman v obdržených banech se opět ukázal na našem classic serveru. Založil si nespočet multiúčtů, které farmil, používal zakázané skripty a bots, poslal armádu na své kamarády a ještě se vydává za někoho jiného, protože nemá tu odvahu si dát do profilu, že to byl celou dobu...
  13. Miami Nights 1984

    Kavárna - Classic

    Super nastavení classicu 3. Tohle je ta opravdová klasika.
  14. Miami Nights 1984

    Kavárna - Svět 83

    To je sice pěkný, ale classic se vám dávno už dohrál a nejspíš o tom ani nevíte :) a běží vesele dál.
  15. Miami Nights 1984

    Kavárna - Svět 83

    Naivní otázka :)))
  16. Miami Nights 1984

    Kavárna - Classic

    Včera v 09.00 se splnili obě podmínky pro začátek 14 denního držení dominance: Věk světa (60) i Nejlepší dominance (51). Číslo nejlepší dominance se neustále zvyšuje a první kmen neklesl pod 51%. Čili se ptám, proč po 24H už nesvítí v Držení dominance 1/14, když je to už 24 hodin poté, co byly...
  17. Miami Nights 1984

    Kavárna - Classic

    Jak malé děti a za měsíc si nikdo nevzpomene, že nějaký classic hrál.
  18. Miami Nights 1984

    Kavárna - Classic

    Jste k pláči. Píšete jak brečíme, že proti nám stojí 10 kmenů, přitom z toho máme srandu, jen se divíme, že se za to nestydíte a že vás taková hra uspokojuje. A ještě máte s námi mínusovou bilanci v zisk/ztráty vesnic. Nejlepší je, jak mi hráči píšou, že žebráme o deff jiné kmeny což je holý...
  19. Miami Nights 1984

    Kavárna - Classic

    Tak píšeš, když ti pomůže deset lidí :)). Přesila by to byla pro mě, pokud by většina lidí nebyla z jednoho kmene. Snad se nemýlím ale hra se jmenuje Divoké Kmeny.
  20. Miami Nights 1984

    Kavárna - Classic

    Limit členů na kmen je 15. A ne 5 aby si dostal deff od zbylých pěti z jiného kmene.
Nahoru