• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 75

    Trafena hus zagagala, vy obaja, a viac k tomu nemam ja co komentovat :D
  2. Kavárna - Svět 75

    Kazdy kto ten svet hral vie, ze ste vyhrali vdaka zradam a podvodom. Sebavedomie mate nulove a opravnene, a nafukujete si ho takto. Keby si mal ciste svedomie, nepotrebujes sa obhajovat :)
  3. Kavárna - Svět 75

    Ocividne je to pre vas vykon hodny potlacovania, kedze si iiicko musel nechat skatovat vesnice aby nas mohol povymazavat, aby nahodou tento vykon nikto nevidel :) Bohuzial off rank som si nescreenovala, lebo som to chcela sebe na pamiatku pre svoj vlastny deff rank nakolko som deff hrac, kedze...
  4. Kavárna - Svět 75

    Kedze hraci kmena TMA sa rozhodli predstierat, aki boli sikovni a snazili sa byt jedini v konecnom usporiadani sveta, dokonca sa znizili natolko ze si skatovali dediny aby mohli zaberat aj hracov ktori mali 38 bodov na konci sveta, myslim si, ze je fer zverejnit ake boli realne tabulky...
  5. Diskuze k soutěžím

    Ahoj, na s81 hrajem, ale iba na predaj pb, mohla by som prosim polozku dostat na Casual 8? Ak to nejde, tak nevadi :)
  6. Úvaha o chýbajúcich objatiach

    Myslím, že sme nikdy nepotrebovali objatie tak veľmi, ako práve počas dnešných dní. Začiatkom roka 2020 sa zastavil čas, my sme sa prestali navzájom vídať, navštevovať, a každému z nás to určite chýba. Veď objatie je tak krásna vec, lieči všetky neduhy, zaženie všetky chmáry, napraví všetky...
  7. bodka21234 Vanocni pohlednice

  8. bodka21234

    Mali sme raz na jar uplne nahodou jeden taky tyzden v kmeni, ze kazdy den niekto iny z kmena robil palacinky :D A vzdy ked robim palacinky spomeniem si na ten zlaty vek Alfy, ked sa kmenu darilo :)
  9. bodka21234

  10. bodka21234

    Kmen Alfa, svet 75. Pre pochopenie: som jedna z dvoch zakladatelov kmena a moja funkcia v kmeni je "Hlavna Palacinka".
  11. Jarní fotosoutěž

    Snežienky u nás na záhrade, lebo nikde inde nechodím :) Fotku mi nešlo vložiť, že je veľmi veľká, a keďže som technický analfabet, tak som to poriešila tak, že som z nej urobila screenshot v galérii a ten je menší, a ten mi išiel vložiť... XD bodka21234, svet 75 :)
Nahoru