• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. -FaTy*

    Speed pokec

    Spíše naopak,nechám vás tady ať se placate po zádech :-) nebudu reagovat. Užijte si to tady :-)
  2. -FaTy*

    Speed pokec

    Tak i siu nový člen ,stejně jak před chvílí ragnorka:-) tak očekávám na popud ,že všichni 3 budete zásobovat fórum :-d
  3. -FaTy*

    Ladyller (5/2/15:00-22:00)

    Ukaž mi poslední ladyller na cz ,na pokecu nemáš problém ukázat pevnosti,tak ukaž i ladyler:-) pak nechápu ani proč to nenastavíte:-)
  4. -FaTy*

    Speed pokec

    Sakale a ladyler tu byla kdy ? Nullaler a capture the flag?
  5. -FaTy*

    Speed pokec

    Tak to se omlouvám ) nezaregistroval jsem jich moc :-)
  6. -FaTy*

    Speed pokec

    Ano byl jsem i směrem k tobě :-) Prosit u fcecka o skritpy,donášet mu infa ze skupiny a pak se placat po zádech :-) myslím že si určitě našel své kámoše :-)
  7. -FaTy*

    Speed pokec

    Tohle vás učí fcecko? :-d píše všem ať si dáte registraci a rychle se připojíte do diskuze proti mě?:-D
  8. -FaTy*

    Speed pokec

    Jaká náhoda :-d jak jste vsichni ve stejný čas se připojili a hodili komentář:-d
  9. -FaTy*

    Speed pokec

    Hele byly dvě,já jsem to viděl poprvé a tak jsem si to taky zkusil, určitě zajímavý. Je škoda že tyto Speedy nejsou častěji,taktéž nullaler, ladyler, capture the flag a další. Kecal bych kdy přesně ale určitě v období 3-10 měsíc roku 2020. Je fakt že zas je hodně BASH/CAT/SOB +- 18x měsíčně
  10. -FaTy*

    Ladyller (5/2/15:00-22:00)

    Děkuji za nenastavení speedu Tento typ speedu tady už nebyl ani nepamatuju:)
  11. -FaTy*

    Speed pokec

    Vybraných speedů je za celý měsíc 25 ,na ostatní chodí kdo chce a jak chce :-) někdy mohou být každý den nebo pár dní vůbec,to záleží kdo má čas a jestli chce hrát. Odměny dál běží,ikdyby hráči neodehráli ani jeden speed na CZ :-) Přesila by to byla kdyby si to rozdali hráči na ferovku bez...
  12. -FaTy*

    Speed pokec

    Tak mohu říct že od března 2020 železné pevnosti nebyli vůbec. Dvakrát byla osada v kouzelném lese. A jak říkáš,je na DK dlouho a až teprve teď dokázala jednu pevnost zabrat,ale to je silný slovo. Správně je,že jste ji to vyčistili a ona poslala šlechtu. Viz obrázek off rank:-) Pokud se budeme...
  13. -FaTy*

    Speed pokec

    Úplně stejný jak kdybych napsal,že když jdeme tak oni tam nejsou :-D logika jak sviňa
  14. -FaTy*

    Speed pokec

  15. -FaTy*

    Speed pokec

    Nepochybuj:-) nemusíš dělat opět narážky,taky jsem je neudělal :-) Každý tým musí mít cukr a bič,cukr odměny a bič pravidla. Každý má právo vyjádřit svůj názor stejně tak se o důležitých věcech hlasuje, rozhoduje celá skupina ne já. Tohle se týká 99% všech věcí, každý mohl odmítnout , nikdo to...
  16. -FaTy*

    Speed pokec

    Ano ,hráči dostali pokyn a každý ho splnil :-) Nechodíme na každý speed,pouze na vybrané.Kdo chce chodí náhodně a za celou dobu skupiny,byl bojkot na tvůj speed. Určitě ne kvůli tomu kdo jej navrhl,ale nastavení Speedu bylo mimo, určitě bych tam neposlal hráče dělat ze sebe farmu :-) Naopak...
  17. -FaTy*

    Speed pokec

    Myslíš abych byl stejně dobrý jako vy? Jakože abych taky používal 5 účtů,30 skriptů ? Tak na takovou úroveň ultra lamy se asi nikdy nesnížím,sry:-D
  18. -FaTy*

    Speed pokec

    Píše ten co má rekord v banech Hráč co jede dual účty a skripty od druhého roku svého působení na DK ,pobav mě ještě více
  19. -FaTy*

    Speed pokec

    :-) uctu má tantalena ,který dokázal pro DK víc než vy :-) Na dk jsem tu déle než vy :-) :-) jak říkám baví mě takové nuly :-)
  20. -FaTy*

    Speed pokec

    Oba dva si teď vzájemně podržte:-) ukažte se jak jste velcí kluci
Nahoru