• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Speciál

    Já jdu sice jen pro PB, ale právě tam je potřeba začít co nejdříve. :-D
  2. Kavárna - Speciál

    Já u toho už půl hodiny sedím a klikám na refresh. :-D
  3. Kavárna - Speciál

    Mohli byste už konečně vrátit alespoň na nějaký speciál pro palacha ohně. :-)
  4. Diskuze - Paladin a jeho bonusy

    Ohně zpět prosím! Klidně jako bonusový předmět k nákupu PB. Osobně bych za to dal klidně ty 2k za 8500 PB, kdyby tam byl tento předmět jako bonus, nic jiného mě už nepřesvědčí k nákupu PB, když jdou sbírat na nových světech. A co vím, tak nejsem zdaleka jediný, kdo by tuto nabídku využil. B-)
  5. Vlajky - jak vyměnit?

    Zdar, existuje nějaký jiný způsob výměny vlajek, než v rámci kmene? Jsem v malém, neaktivním kmenu, takže nic nevyměním... Existuje nějaký portál DK na výměnu vlajek, kde by každý mohl vložit nabídku, bez ohledu, v jakém je kmenu nebo na jakém světě hraje? Díky za radu.
  6. Mění se morálka v průběhu útoku?

    Děkuji za názory, support je potvrdil, takže vyřešeno a můžete zamknout. (-;
  7. Mění se morálka v průběhu útoku?

    Já nemám na mysli klasickou morálku, která je už vidět na mapě, ta je jasná. Proto jsem tam napsal v průběhu útoku. Takže útočník si, dejme tomu, vyšpehuje všechny vesnice nějakého neaktivního obránce, na kterého má aktuálně morálku 100%, v simulátoru propočítá přesně, jakou sílu útoků...
  8. Mění se morálka v průběhu útoku?

    A jak to víš?
  9. Mění se morálka v průběhu útoku?

    Zdar, nevíte, prosím, někdo, jak je to s morálkou v průběhu útoku? Mění se, nebo se zablokuje při odeslání útoku? Dám příklad: Útočník má 50 vesnic, obránce taky 50. Morálka 100%. Odešle útoky a přebere mu 49 vesnic, takže mu zůstane jen 1 ves na kterou běží poslední útok. Bude mít na ni...
  10. Vlajka - síla obrany

    Zdar, působí vlajka "Síla obrany" na všechny jednotky přítomné v dané vesnici s vlajkou (tedy i na podpory z jiných, vlastních či cizích, vesnic)? Děkuji za objasnění.
  11. Vyřazení jednotek - vrátí se suroviny?

    Zdar, vrátí se suroviny při vyřazení jednotek v plné výši, částečně, nebo vůbec? Díky za info. :-)
Nahoru