• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Speed pokec

    Kozmicz skončil v supportu?jakto?
  2. Diskuze k soutěži

    super soutěž ,,,tady vidim velkou učast podle mě v tomhle ;)
  3. Eddie Brock - VELIKONOCE

    Jaro je tady ! Já jsem velký bojovník nesu trochu zlatých mincí, domobrana čeká na mojí návštěvu, a zdravíčko popřeji ve vesnicích. Velikonoce jsou tu zas, ať se daří nejen tento čas. Krásné Velikonoce Vám přeje paladin. buďte stále zdrávi.
  4. Diskuze

    no misto PU pro 4 a 5 misto bych cekal spis nejake PB takze odmeny nic moc na to ze to je soutez
  5. Diskuse

    skvele nastaveni pro svet a hlavne pro pbckare (y) :D slava PB ! :D
  6. Zneužívání herních nastavení.

    Píše někdo kdo toho sám využívá a myslí si že na to nikdo nepřijde a chce z nás udělat magory přitom ale tohle se ti opravdu nepovedlo popravdě :D
  7. Zneužívání herních nastavení.

    Zábava je co tady píšeš za nesmysly:D radši moc nepiš tady hlouposti a hrej víc radši
  8. Zneužívání herních nastavení.

    Ono to je asi tím že na něho bobici vlitli jako hlavní cíl na csp10 a sebrali mu hafo vsi tak jen brečí a i na svým profilu píše nesmysly typu že nevstoupí do kmene žádného a pak je v NO kmeni
  9. Classic 8 - Dá se farmit

    jestli to tak je tak to je vazne nudny svet a jeste k tomu classic :D je to zbytecnost tam pak chodit na ten svet hrat s takou:D
  10. Kavárna - Casual 9

    bude po ukonceni sveta novy casual 12?
  11. Kavárna - Svět 94

    Zajímá mě jestli support poradi zjistit jestli daný hráč používá botu na daném světě ?je zakázané používat botu na daném světě ?
  12. Kavárna - Casual 11

    Jak psal liška nademnou...prostě je výhoda jak máš kamarády A to že tady uvádís hráče kterého znám a vím že on nikdy nepodvadi ani tohle nedělal protože je proti takovým zlozvykum v této hře takže jsi jen lžeš a nemáš ani tyto fakta ověřené natož což je směšné když uvádís tohle :D Ja mám taky...
  13. Příšera z temné hory - Diskuze

    Po přečtení příspěvků sem zmaten víc ještě kdy má událost začít právě :D
  14. Kavárna - Casual 9

    Zdá se mi to ale po vytvoření šlechty mi nepřijde vlajka ...přijde mi že bylo deaktivováno získávání vlajek na tomto světě ?(svět končí za měsíc cca ) ? Děkuji @Kozmicz
  15. Kavárna - Casual 11

    A co hráči John cena a hrozba ?proč je neřešís když dělají to samé ale dostali van jen s tím že vesnice jim nebudou odebrány ale Bořkovi byli odebráne ikdyz dostal ban ...spravedlnost není ...když už tak měli být odebrané vsi aj daným hráčům a ne jen Bořkovi ...nechápu proč neřešís daně hráče co...
  16. Kavárna - Svět 94

    A co Casual 12 ?když končí za měsíc 9 ;)
  17. Silvestrovský Mír

    Dobrý den rád bych se zeptal kdy začíná silvestrovský mír a do kdy bude platit ? děkuji přeji štastný novy rok všem :)
  18. Kavárna - Svět 94

    kdy zacina svet uz se vi ? @Kozmicz
  19. Kavárna - Svět 94

    nastaveni super ale nchal bych sber aktivni!
  20. Návrh nastavení světa

    top nastaveni ale musi tam byt aktivni sber ;)
Nahoru