• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Eddie Brock - VELIKONOCE

    Jaro je tady ! Já jsem velký bojovník nesu trochu zlatých mincí, domobrana čeká na mojí návštěvu, a zdravíčko popřeji ve vesnicích. Velikonoce jsou tu zas, ať se daří nejen tento čas. Krásné Velikonoce Vám přeje paladin. buďte stále zdrávi.
  2. Silvestrovský Mír

    Dobrý den rád bych se zeptal kdy začíná silvestrovský mír a do kdy bude platit ? děkuji přeji štastný novy rok všem :)
  3. První školní den

    Za sedmero horami uprostřed divoké přírody a lesů se nacházela vesnice Divokých Kmenů .V té vesnici žilo hodně lidí ,dětí které vyčkávaly a nesmírně se těšili na nový rok školní. Byl to velký den, plný vzrušení a očekávání. Ráno teprve slunce než vyšlo tak dětí už byli vzhůru z postele , po...
  4. Les a DK

    To jednou takhle 3 top hráči kmene, měli každý svojí práci Když pak nečekaně nepřítel zaútočil všichni se mě ptali, zda-li zástup nechci. A takhle zástup žádali, Tommy po Tomovi, Tomáš Tommyho a Tom po Tomášovi. Ale ani jeden nemohli. A tak aby v pracovním oblečení pracovali, tak vlaky a...
  5. Oceán pokladů

    zdravim slyslem sem ze ma byt novy event s nazvem oceán pokladů ale nikde si nemohu ani přez video vzpomenout jaky to je event nebo co se tam ma delat v nem :) poradi nekdo prosim ? dekuji
  6. casual 9

    zdravim ma nekdo nejake nove info kdyby mel zacit novy casual 9 kdyz rychelji skoncila prave csp 7 ? a kdo z hracu DK se tam chysta jit ?(pruzkum) dekuji
  7. Casual 9

    Zdravím tým supportu ...rád bych se zeptal jestli se vi už podrobněji kdy začne nový Casual 9 ?jelikož vidím v TW Stats že je zadaný v kolonce světu ...a z jakých světu se půjde přesunout ....dekuji
Nahoru