• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Ezio Auditore

    Speed pokec

    Jasný, všichni jsou čistý lilie a klikají v průměru co sekunda to útok za dobu trvání celého speedu ručně xddd Je pravděpodobnější, že kdokoliv kdo vyhrál speed má farmbota, než že ho nemá a o to víc, pokud vyhrává opakovaně každopádně support to buď neumí, nebo nechce detekovat a proto to...
  2. Ezio Auditore

    Diskuze k soutěži

    Ok, díky za radu
  3. Ezio Auditore

    Diskuze k soutěži

    To je zas sraz mulťáků generující AI texty
  4. Ezio Auditore

    ??????

    A co mince a suroviny za PB :D budeme portovat taky? Někteří by pak byli schopní vyhrát svět za 1 týden po konci ochrany :D
  5. Ezio Auditore

    Ezio Auditore

    O Rytíři Francisovi a Dívce Mladý rytíř Francis stál na bitevním poli. V rukou třímal meč a stěží se přesvědčil, aby se nerozklepal a strachem neutekl. Nepřátelské vojsko bylo ohromné. Čítalo sto, možná až sto padesát tisíc mužů, kteří se na ně hnali v šíleným rykotem a jejich vzhled naháněl...
  6. Ezio Auditore

    Zneužívání herních nastavení.

    Pokud bude systém stále omezovat funkce apod, tak dojdeš k tomu, že budeš mít akorát osekanou hru s menší možností herní mechaniky a i tak se pokaždé najde někdo, kdo to zkusí obcházet a těch lidí bude stále dost. Řekl bych, že řešení bude úplně v něčem jiném a snad pro někoho by bylo příliš...
  7. Ezio Auditore

    Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Je to tak, všichni co se mnou kdy hráli ti potvrdí, že přesně tohle je můj styl hry. :DDD Nejradši nechávám rozebrat tak skvělé hráče, kteří jsou tak dobří jako germanicus, co vlastní továrnu na IQ. Germanicus s IQ 180 je tak dobrý, že poháněn ruskou vlajkou na profilu zabere 3 vesnice, zatímco...
  8. Ezio Auditore

    Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Doufám, že si support z germanicova brekotu o tom, že má někdo víc vesnic než on, nevezme vůbec nic :D
  9. Ezio Auditore

    Ezio Auditore

    Nebezpečné tužby Sněhy natály a cesty byly již opět průjezdné. Potulní šumaři se vydali svou cestou na jih. Desmond však na Viktora Čističe nezapomínal a neustále si představoval, jak bude zkoumat jeho osudy. Pár týdnů na to kraj opět sevřel krutý mráz a zásoby jídla se vesničanům rychle...
  10. Ezio Auditore

    Ezio Auditore

    Zima byla dlouhá a tuhá. Všichni proto nadšeně uvítali kolem projíždějící konvoj bardů, všelijakých kejklířů a rozličné damstvo z různých koutů trojstranní, který se ve vesnici usadil na pár týdnů, nebo snad měsíců? Most přes Uncii byl uzavřen. Tato roztodivná společnost si říkala: "Čističi"...
  11. Ezio Auditore

    Classic 7 - Diskuze nastavení

    Ironie, že?
  12. Ezio Auditore

    Kavárna - Svět 92

    A budeme rádi, když se bude hrát aspoň se světy dotknou aspoň kraje původních kontinentů
  13. Ezio Auditore

    Kavárna - Svět 92

    Zas další svět? to za chvíli bude co 14 dní novej
  14. Ezio Auditore

    Kavárna - Svět 91

    1. kazdy si může PB nasbírat. 2. Často ti kteří sypou na startu pomocí PB dohání jen svojí "lenost", nechce se jim farmit, nasypou PB. 3. 9 dní po startu nemít panský na světě o rychlosti 3, kde je 50% vesnic barbarky a tedy je poměrně jednoduché něco narabovat dost bída. 4. DK už dávno není hra...
  15. Ezio Auditore

    Kavárna - Svět 91

    Rozhodí náhodně do blízkosti kmene
  16. Ezio Auditore

    Kavárna - Svět 88

    To už je taková tradice :D na s79 taky nevěděli kdo vyhrál
  17. Ezio Auditore

    Kavárna - Svět 91

    Změna je život
  18. Ezio Auditore

    Kavárna - Svět 88

    Ačkoliv jsem tajně straw fandil a přeji jim ten win, tak to co se stalo na tomto světě je hodně nešikovné a na support to vrhá nejhorší světlo, jaké vůbec může. Ještě pokud se k tomu vůbec odmítá support jakkoliv vyjádřit. Protože všichni věděli, že herně měl lup náskok, který nebyl straw a...
  19. Ezio Auditore

    Kavárna - Svět 87

    Však já nic neříkám :D jak jsem psal, jen jsem nevydržel si nerýpnout, když se tu psalo o tom, jak strašně moc dodržují dohody :D ale netvrdím, že to jiní nedělají a že to někdy není pro kmen potřeba :D
  20. Ezio Auditore

    Kavárna - Svět 87

    Zbytečný otevírat starý rány, ale rýpnout jsem si do nich musel :D
Nahoru