• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. W1nKane

    Kavárna - Svět 91

    Když máme svět bez přesunu, budou kmeny u sebe, resp obě vesky všech hráčů v kmenu, resp. jak daleko v polích to bude hráče v kmeni od sebe rozhazovat, jak daleko budou v polích vzdálené vesnice hráče? Můžete nastínit v jakém bodovém rozptylu budou startovní vesnice?
  2. W1nKane

    Kavárna - Svět 90

    Ahoj všem, Díky za like a podporu k mému nastavení, doufám ze se potkám s co nejvíce lidma ;) Herní rychlost - 2,5 Morálka - závislá na bodech a čase Fake limit -1% Výzkum - zjednodušený Kostel - neaktivní Lučištníci - neaktivní Strážní věž - neaktivní Pevnost - neaktivní Sběr surovin -...
  3. W1nKane

    Kavárna - Svět 85

    bude aktivní přesun přes inventář pár hodin po přihlášení na svět? Může na toto prosím někdo odpovědět? v nastavení světa jsem nenašel. Díky @Kozmicz
  4. W1nKane

    Kavárna - Svět 84

    Zkusme udělat nějakou změnu, jiný systém šlechticů např.
  5. W1nKane

    Casual 8

    Dobrý den, jak dlouho trvá než zbarbaří vesnice neaktivního hráče ?
  6. W1nKane

    Nápad na nový svět

    Rozumím, všechno má své pro a proti, na dnešních kmenech mě mrzí, že do kmene naberete hráče, se kterým plánujete akci apod. a on vás v nočním přebere, přestoupí do nepřátelského kmene a ještě se strašně baví tím jak vás dostal, nebo vynáší informace o plánovaných akcích atp. štve mě že světy...
  7. W1nKane

    Nápad na nový svět

    Sportboom, díky za to takto jsem to myslel, přesně jsi vystihl tu myšlenku…. Dneska není problém Pb trh, nemožnost přemístěni, kostely, věž apod… dneska je problém s poctivosti hráčů, ostatně jak psal support, zabili přemístěni protože hráči používají **** praktiky, pojďme vytvořit komunitu...
  8. W1nKane

    Nápad na nový svět

    Za mě je to něco co opravdu dává smysl, uzamknutí by mohlo být klidně po 7 dnech po startu světa jakmile se usadí pozice, ale opravdu si myslím, že spoustu lidí co vráží kudly do zad je nechá v kapse :D Prosím o palec ať se to rozhýbe :)
  9. W1nKane

    Nápad na nový svět

    Já se přidám s mým návrhem, a vzhledem k tomu, že se za posledních pár světů lidi specializují na podrazy apod. částečně by to vyřešila nemožnost vystoupit z kmene, prosím všechny za podporu... Tak návrh na podporu rovné hry bych v prvním případě poprosil o nemožnost změny kmene. Svět by se...
  10. W1nKane

    Napiš vtipný text

    Husa: "Kde je Martin Koni, nevezeš ani sníh ani Martina, co tu chceš?" Kůň: "Tebe Huso, Martin už nachystal pekáč" Zadání není přesně dodrženo
Nahoru