• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 88

    Franta a spol. zase ukázal, že tohle nastavení umí a za mě jedině dobře, že nevyhrál ro"Bezedná šrajtofle"ll :D...zase svět kde nechal x desítek tisíc a tentorát nestačilo :D
  2. Kavárna - Svět 87

    Ezio, který kmen někdy někoho alespoň trochu nevyužil. Ví, jak to občas musí člověk vést. Občas se mu to sejde a nemusí nikoho využívat a jede kmen jak hodinky a když to nejde, tak se musí trochu popostrčit :D, samozřejmě. Zaútočit na spojence ve 3 ráno s tím, že mám člověka u nich ve vedení je...
  3. Classic 6 - diskuse nastavení

    Další Classic prosím na podzim, přeci jen komu se chce přes léto hrát. Já už se na ty kluky těším, jak zase bude celý svět brečet jak podvádím a bude se muset spojovat a pomlouvat všude, kde to půjde :D. A bez předmětů ideálně, pak narazím na troubu co náhodou chytnul katy a nebude to hezké...
  4. Classic 4 - diskuse

    :D myslíš hráče, co dobýjí vesky bez off ranku? :D Jo, tk ten doufám ne :D
  5. Classic 4 - diskuse

    Stejně Tě překvapí která lamka to vyhraje :D
  6. Kavárna - Speciál

    My, co nmáme život fungujeme i bez scriptů, ale je pravda že když je potřeba oddech je to pak horší, protože je nikoho moc neučíme, když je sami využíváme minimálně (nebo jako já vůbec! :-D )
  7. Kavárna - Speciál

    Pff, já jsem hrál vždycky férově, to že jsou ostatní lamky za to už nemůžu :D
  8. Kavárna - Speciál

    Zapomněl ještě na můj účet, že je to taky Multi :-(
  9. Kavárna - Svět 82

    Však vidí jak luxusně kupovali hráči surky na 81, že jim možná nedošlo proč tomu tak bylo (Ukončení asi 3 světů před tím světem), tak by rádi rejžovali podobně :-D jen nasadili vyšší rychlost luky, aby byl zajímavější :-D, kostel už jsme neviděl pěkně dlouho třeba :-D
  10. Kavárna - Classic

    Ne, Riciho ne musíš mít Cukra :D (Pojďme tomu klukovi udělat nějakej Fame, jedinej nick co tam lidi na 100% vědí že hraje a on z toho nemá profit :D ), mi pak na 81 brečí že všichni řeší jak s COde hrají hráči jako Antíízy, Woo Woo (Ano, Dane, prej tam hraješ :D), Rici a další a chudák Cukřík...
  11. Kavárna - Classic

    To byl z naší strany úplně podělanej svět. Aby druhý nejlepší kmen (My) šli proti nejlepšímu (Vy), měli jsme se na začátku spojit, jenže my Vás chtěli porazit. Jenže jsme měli fakt špatné spojence, kteří si v klidu zabrali co potřebovali a pak papá Mongole :D. Dodnes lituji toho, že jsme s Vámi...
  12. Kavárna - Classic

    Si musíš zvyknout, proti nejlepším se vždy spojují Ti co nic neumí :). Musí si s tím ten Code poradit. Dle TWS jim stejně dávají docela na frak. Ale tak to vidíš i na jiných světech. 81... Poníci o 150 lidech si hned pár dní po startu pořídili spojence o dalších 2 kmenech :-D Pak světy vyhrají...
Nahoru