• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Classic 8 - Diskuse nastavení

    Osobne sa mi nastavenia páčia.:) ale nakoľko mám rád kostol bol by som rád keby bol aktívny už asi 3 classici nebol ak sa nemýlim?
  2. Classic 7 - Diskuze nastavení

    Ako to? však rastúce barbarské dedinu se naktívne nie? či iba proste zostanú na 32 bodoch?
  3. Classic 7 - Diskuze nastavení

    Lebo to sú úspechy z predchádzajuceho classicu a nie aktuálne,ide o technickú vec ktorej nerozumieš.Keď sa otvoria uspechy pre classic 7 tak ti zmiznú. Ja mám skôr dotaz k nastaveniu barbarských a prémiových dedín. Ak bude svet bez barbarských dedín a zároveň bonusové budú iba 0,05/hráč aký...
  4. Classic 7 - Diskuze nastavení

    Poslené classici(5-6) byly bez ms, já bych právěže upřednostnil tentokrát svět s ms klidně 50ms. Dává to více možností hráčům a vůbec nesouhlasím s tím, že někoho demotivuje 1 chycená šlechta při speedu 3-4 a možná i právě proto trvale ty poslané světy tak krátce. Kostel by byl také fajn i...
  5. Classic 6 - diskuse nastavení

    nevím mně se i ta výstavba zdá být mimořádně pomalá na to, že je to 3,5 speed....
  6. Classic 6 - diskuze nastavení

    Není možné využít položku "přemístění" ......toto je za mě blbost, extrémně to limituje možnosti solo hráčů nebo menší skupiny(3-4 kamarádů) kteří nemají předem dohodnutý kmen aby šli hrát spolu a začali někde pohromadě... ...ano mohou si vytvořit kmen ale to funguje pouze v před registraci a...
  7. Kavárna - Classic

    Zdravím také bych měl jeden dotaz. Nozej by byl tak obrovský problém oddělit různé classic servery od sebe jako jsou normálně číslované světy? Tento nekonečný "restart" systém jednoho a téhož světa neskutečně kazí požitek ze hry hráčům, nemluvě o statistikách které se například na tw stats...
Nahoru