• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Belzebub

    Nápady na zlepšení hry

    Ano, to je celkový počet útoků, ale hráč se z toho nedozví kolik vesnic útočník rabuje.. dám příklad.. rabuju 20 vesnic, ale v žebříčku mám 2000 vyrabovaných.. to, že rabuju přesně 20 pořád dokola nikdo neví..
  2. Belzebub

    Hlášení chybného překladu - Hra

    *Na světě
  3. Belzebub

    Nápady na zlepšení hry

    Zdravím! Napadlo mě, že by v denním žebříčku mohla přibýt sekce "Napadené vesnice" a 1 ve skóre by se rovnala jedné vesnici, kterou by hráč za celý den napadl. Bylo by zajímavé sledovat kolik určitý hráč farmí denně celkem vesnic. Myslím, že by se to pravděpodobně zneužívalo tím způsobem, že...
  4. Belzebub

    Výherci soutěže Jak šel Paladin pro Vánoční stromeček

    Děkuji za super soutěž..
  5. Belzebub

    Diskuse k soutěži

    Kdy zhruba bude vyhlášení?
  6. Belzebub

    Prémium - dárek

    Rozumím. Díky.
  7. Belzebub

    Prémium - dárek

    Chtěl bych koupit jako dárek premium pro své spolukmenovce. Moje koupené PB ale nemohu na předplatné použít. Jaké tedy konkrétní PB můžu vypotřebovat na dárek?
  8. Belzebub

    Epeiův stromeček

    Skvělý příběh! Doufám, že vyhraješ.
  9. Belzebub

    Návrhy na nové soutěže

    "Den dětí ulice".. Na to by se dal rovnou napsat nějaký rap.. :D
  10. Belzebub

    Kavárna - Svět 87

    Máš to napsané v nastavení přece..
  11. Belzebub

    Návrhy na nové soutěže

    To nevím. Básničky by mohly být tématické k nějakému eventu, který by přišel ve hře. A ta grafika zase k nějakému státnímu svátku.
  12. Belzebub

    Návrhy na nové soutěže

    Ocenil bych v novém roce nějakou grafickou soutěž a taky se přimlouvám o soutěž v podobě básniček.
  13. Belzebub

    Je možné hrát přes mobilní aplikaci ?

    Odpověděl jsi si sám. Plnohodnotně ne, když jí chybí hromadné zprávy. V takovém případě budeš muset využít mobilní prohlížeč. Ale v kombinaci obojího se to dá zvládnout, když používáš i scripty.
  14. Belzebub

    Paladinův vděk

    Nejde o to si potrpět na kýčovité věci, ale o to držet se tématu a zároveň být originální.. ty jsi to s tou originalitou přehnal tak moc, že se původní zadání téměř vytratilo.. ale nejsem pořadatel soutěže, abych hodnotil.. je to jen můj subjektivní názor..
  15. Belzebub

    Mobilní data

    Jaké máte tarify na data v mobilu? Nechci dávat neomezené za litr měsíčně. Stačí jen pár Gb, pokud je využívám čistě na hru? Máte někdo zkušenosti? Poradíte?
  16. Belzebub

    Xxx

    Tenhle se mi zatím líbí nejvíc.
  17. Belzebub

    Kavárna - Svět 87

    Souhlasím s Mancunianem. Jsem spokojený a těším se taky.
  18. Belzebub

    Paladin Aladin a ozdobený stromek

    Hlavně, že si umíš všechno obhájit. Přiznej barvu! :D
  19. Belzebub

    Paladin Aladin a ozdobený stromek

    To, že se mi takové příběhy nelíbí neznamená, že jsem patriot, nebo omezený Čecháček. Jen jsem ti bez urážek napsal svůj názor a myslím, že od toho ta možnost komentovat příspěvky je. A náhodou ten Franta s Boženou se mi docela líbí. Rozhodně lepší, než nějaký Muhammad Aladin, co se ve jménu...
Nahoru