Ahoj mám 2 možná nedostatky
1.všiml jsem si že nemohu nalézt nikde když chci napsat oběžník kmenu nebo li hromadnou zprávu používám telefon s ios bylo by fajn se na to podívat.
2.Také když má někdo nějaké prémiové body a chce prémium nebo pomocnik nebo něco za pb tak se zobrazují pouze koupit...