Teď se zeptám na rovinu .
Když hráč nabízí , píše o prodeji , nebo prodává vesnice .
Jak je možné , že daný hráč nedostane postih v rámci pravidel hry ? Tenhle prohřešek by měl být snad trestán perma banem ne ?
Opravdu se zde support chce dostat do situace , že se mu vymkne z rukou...