• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

porušení pravidel

  1. Porušenie pravidiel - ignor

    Zdravím, už sa cítim jak pokazené rádio, ale tu to snáď nebudete prehliadať :) Máte v pláne spraviť niečo s naspawnovanými barbarkami na 98? :) došlo vám asi 20 reportov na support, ktoré ste sa všetky rozhodli odignorovať a keď už sa niekto ozval tak napísal "situáciu monitorujeme"... No...
  2. Porušování pravidel ?

    Teď se zeptám na rovinu . Když hráč nabízí , píše o prodeji , nebo prodává vesnice . Jak je možné , že daný hráč nedostane postih v rámci pravidel hry ? Tenhle prohřešek by měl být snad trestán perma banem ne ? Opravdu se zde support chce dostat do situace , že se mu vymkne z rukou...
Zpět
Nahoru