• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úkoly k 10. výročí kmenů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pojďme společně řešit to, co si na nás tvůrci hry vymysleli.

Někteří z Vás ty úkoly plní s lehkostí, jiným dělají problém.

Rozhodl jsem se proto založit tuto nápovědu. Věřím, že tu nebudou žádné spamy, ale jen přehledy, jak jednotlivé úkoly řešit. Řešení sem může dát kdokoli z Vás, kdo ho první nalezne a bude ochoten se o to podělit s ostatními.

Diskuse, je vedena jinde - zde v tomto tématu - http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?21748-10-let-Divokých-Kmenů-slavíme-narozeniny
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
1. úkol - ten snad není problém splnit, tedy pokud jsou na světě barbarky. Což je problém ve světě 9 - doufám, že se hráči ozvou, jestli to jde splnit zaútočením na "obsazenou" vesnici.


1. úkol.jpg
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
2. úkol - zaútočit na protivníka v noci - trochu jsem pochyboval, jestli nebudou mít problém světy, kde není noční bonus, ale nemají - i tam je noc, jen není pokutovaná ...

2. úkol.jpg


Na světech bez bonusu je tento text:

[h=5]Zaútoč na protivníka v noci.[/h]Zaútoč na 10 hráčských vesnic v noci. Noc je na tomto světě od 00:00 do 08:00.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
3. úkol (ale pořadí berte spíše symbolicky) - ten tedy některé dost potrápil a možná ještě trápí - dost jim "zamotal hlavu" ten Sherwoodský les, takže doporučuji zajít do diskuse a tam si přečíst, jak to s ním je ;), ale myslím, že ze znění úkolu, se to nakonec dá odvodit, že je to ta ves, ze které má být poslán útok.

Pro světy bez luků je v zadání lehká kavalerie.

Ač to v diskusi vypadalo, že přeci nikoho nemůže napadnout chtít to splnit útokem na barbarku, opak je pravdou ...

3. úkol.jpg
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
4. úkol - tady je asi největší problém s ochranou toho špeha. Ti, co už mají úkol splněn mi pošeptali do ouška, že stačí 24 hodin nedělat nic, co by špehy ohrozilo ... :great

4. úkol.jpg
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
První část úkolů je za námi - někteří neví, jak stav splněnosti zjistit - tak malá obrazová nápověda:

Výsledky.jpgVýsledky min..jpgVýsledky přehled.jpg


Nabídka Výsledky je viditelná pod každou vesnicí - ať už ji máte v plné velikosti nebo minimalizovanou.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
5. úkol pro světy s paladinem

5. úkol - paladin.jpg

Odpověď najdete v pravděpodobně nejslavnějším španělském románu - v jednom z klíčových děl světové literatury.


Světy bez paladina

5. úkol - bez paladina.jpg

Jak vidno z obrázku - splnit ten úkol lze. Malá nápověda, tady nezáleží na tom, zda má vesnice majitele nebo ne.
 
Naposledy upraveno:

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Je to mizera, kašle na plnění úkolů, už jsem ho tak pojmenovala, ale úkol nemám splněn, teď jde znova, doplnila jsem pojmenování na 4 slova a když to nevyjde, zkusím ho pojmenovat česky.
Vyšlo to, když měl paladin název, čítající 4 slova, už mám první úkol splněn.
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Hm, i 4 možná bude málo, uvidíme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru