• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úkoly k 10. výročí kmenů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
6. úkol - bonusové vesnice

6. úkol - světy s bonusovkami.jpg


Zda to zde bude fungovat jako při jiných takových podmínkách, že vše, co bylo učiněno před platností tohoto zákazu, nebude k tomu přihlíženo, to nejspíš zjistíme až po skončení úkolu.
 

DeletedUser

Guest
6. úkol - bonusové vesnice

Zobrazit přílohu uživatele 2753


Zda to zde bude fungovat jako při jiných takových podmínkách, že vše, co bylo učiněno před platností tohoto zákazu, nebude k tomu přihlíženo, to nejspíš zjistíme až po skončení úkolu.
Pokud byl utok vyslan před zakazem, ale dopadl na bonusovku v době zakazu, tak to bere jako poruseni, cili je smula a úkol není splneny.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jak jsi to zjistil, když úkoly končí až za 70 hodin? Můžeš dát obrázek?
 

DeletedUser31120

Guest
Takže kdy můžeme ten úkol splnit ? to až úkoly skončí ? Myslím ty bonusovky
 

DeletedUser

Guest
Jestli jsem to pochopil spravne, tak po celou dobu ukolu nesmis zautocit na jedinou bonusovku, takze jeste tri dny.
 

DeletedUser

Guest
to s tím přeškrtnutím se mi nezdá .. na causalu jsem 5 dnů nebyl, tudíž jsem nemohl útočit ale přeškrtlé to mám .. podle mně to neznázorňuje že se úkol nedá splnit.
mám to přeškrtlé na všech světech, ale vím že jsem na žádném na bonusovku nezaútočil..
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, přeškrtnutí je tam od samého začátku - podle mne to znamená to, čemu je mezinárodně rozuměno i bez překladu - prostě zákaz. Podle mne je to jen zvýraznění, jako zákazová značka ... :hi

Věřím, že stejně, jako při převzetí ZvD se do porušení pravidel nepočítá nic, co nastalo před ZvD, ale dopad má až po přijetí ZvD, nebo stejně tak třeba v době míru - kdy technici umí ošetřit, aby vše, co bylo vysláno před mírem, mír dodrželo, nebo naopak, aby vše, co bylo vysláno v míru, ale dopad má po míru, aby se pak už jako v době míru nechovalo, že stejně tak mají ošetřen tento úkol.

Věřím, že sem pak svou zkušenost napíšete.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
6. úkol - rabování vesnic - pro světy, kde nejsou bonusové vesnice.

7. úkol - rabuj.jpg

Na nových světech asi tento úkol moc práce nedá, na starších asi jen pro ty, co nevěděli o víkendu, co lepšího s časem ...

Nebo možná aktivovat pomocníka rabování - zkoušel jste to někdo? Započítá se to i přes pomocníka?
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
7. úkol - boj s velikány - je rozdělen na světy s kostely a bez kostelů


8. úkol - kostel.jpg8. úkol - 23. stupeň.jpg



U kostelů pozor na to, že v barbarkách kostel není.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru