• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úprava barev svítícího fóra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Přicházím se svým návrhem do mlýna :)

Velcí spameři jako já a pár dalších máme kompletně ucpané zprávy a stejně tak na furt modře svítí sluníčko (fórum) :D, pak mezi tím nelze najít důležité věci, takže můj návrh je speciální oznámení pro důležité události jako podpory.

Způsobů jak to udělat by bylo více, má představa je že při založení nové rubriky na fóru by se dala rubrika nastavit jako důležitá a kdykoliv by někdo napsal do této důležité rubriky sluníčko by svítilo rudě a ne modře jako když napíšete něco do klasické rubriky.

Druhá možnost je že by se poslala Hromadná Zpráva s prioritou důležité a pak by svítila rudě obálka ve zprávy.

A nebo přidat úplně zvlášť tlačítko Důležitá oznámení a tam by bylo možné nastavit:
Kdo může poslat oznámení s důležitou prioritou (kdokoliv, jenom kmen, kmen a spojenci)

A potom možnost individuálně u každého hráče že by přišel na fórum a označil si které rubriky budou upozorňovat, byť jen modře a které vůbec ne, protože někteří hráči jsou dobří ale jejich čistou náplní je hra a nebaví je furt lézt na fórum kvůli fotbalu či jen čistému spamu.

Edit: Naopak pro spamery by to chtělo nějaký kmenový chat, irc je špatně zabezpečený a tahat každýho na skype se mni nechce :), obecně by se mi líbilo tak jako jsou zprávy tak možnost otevřít chat s těma co zrovna jsou online a přizvu je, komunikace v přímém čase je zase trochu jiná než zprávy, a myslím si že když server vykonává náročné úkoly jako správce účtu že by zvládl i chat, navíc to lidi financují :)

Prosil bych o zvážení či podporu těchto návrhů a v případě nesrovnalostí můžu ještě něco dopsat :)
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Zajímavé nápady, přiznám se, že nápad s rudým sluníčkem (i když to nemá být sluníčko, ale židle u kulatého stolu :cool) mě napadl již v minulosti. Určitě to je nápad, který by uvítali zkušení hráči, jen se bojím, že by v tom nováčci měli trochu guláš. Jednou modré sluníčko, jednou rudé, jednou se jim nezobrazí vůbec a to i přesto, že tam je nový příspěvek.

Zkus ty (nebo klidně někdo jiný) udělat grafickou podobu rudého sluníčka a můžeme zkusit nápad poslat do kanceláře vývojářům hry, ať vidí, že jsme si s tím dali trochu práce. ;)

Nápad s individuálním nastavením zobrazování sluníčka je také dobrý, to jim k tomu můžeme připíchnout.

Co se týče hromadné zprávy, tam bych rudou necpal, za chvilku bychom mohli mít z pošty omalovánky, protože přeci skoro každá hromadná zpráva je důležitá. :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Díky za odezvu, zkusím se zeptat někoho jestli ten návrh udělá, co mně se týče představit si to umím ale po grafické stránce to moc neumím :D
 

DeletedUser34586

Guest
Dobré nápady,líbí se mi ta myšlenka s kolečky,protože každé forum bývá většinou plné spamu.. :great
 

DeletedUser37826

Guest
Dobrý den,tak mě napadlo,že by nebylo na škodu udělat pro lidi,kteří na světech moc fórum nesledují nějaké sekce,které by jim svítily jinou barvou,např. červeně že někdo žádá v sekci Podpory,aby věděl,že se jedná o něco důležitého a mohl reagovat.Je totiž spousta hráčů,kteří po čase spamování a blikání fora v různých sekcích kdy po odkliknutí forka se objeví zas nový příspěvek tak zas jim to modře svítí a prostě po čase forum přestanou sledovat úplně.Proto kdyby byla možnost,která by mohla odlišit určité sekce fora podle důležitostí různými barvami případně využít jen třeba 2 na odlišení běžné komunikace a žádosti o podpory.

Díky moc za odpověď, případné názory
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Za mě určitě ano.
I když si myslím, že se tohle už určitě muselo probírat.
Na pokec / zábavu si dávám do mích kmenů IRC kanál.

Nevím jestli se to nepovažuje za reklamu, ale třeba -> KLIK
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Díky za odkaz, já stále čekám na nějaký grafický návrh. To pak každému nápadu dodá konkrétnější podobu. Pak samozřejmě návrh předhodím vývojářům hry. Určitě vidím šanci na realizaci...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zatím jsem oba návrhy spojil.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru