• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úprava barev svítícího fóra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
...,já stále čekám na nějaký grafický návrh. To pak každému nápadu dodá konkrétnější podobu.

Omlouvám se za podobu grafiky.
Je to děláno přes program malování, tak tomu případně dejte trošku představivosti.

[SPOIL]
cf42391f92180cdba6b26461a62233e5d648d9e6.png
[/SPOIL]

(zde musíte dolů)
[SPOIL]
6ab80b142526f4d18c96630ba26c805b6c56add3.png
[/SPOIL]

Důležitá dávat třeba na nějaké zásadní změny.
Střední důležitost dávat na podpory, kontroly aktivity a témata středního rázu.
Nedůležité dávat pokec/zábava a témata nedůležitého rázu.

Teď otázka, když kliknete na jakýkoliv ze svítících kulatých stolů, tak jestli tím kliknutím zhasne tak jako je tomu teď s tím aktuálním modrým.
Navrhoval bych, aby onen konkrétní kulatý stůl (třeba střední důležitosti) svítil, dokud se nepřečtou všechny nové témata toho daného typu od vaší poslední návštěvy fóra.
Až vše opravdu bude přečtené -> teprve potom by kulatý stůl střední důležitosti zhasnul.
______________________________
Taky by nemuselo být špatné, když kliknu na (třeba) žlutý kulatý stůl. tak aby mě to vycentrovalo na téma střední důležitosti kde je nejstarší příspěvek.
Po opětovném kliknutím žlutého kulatého stolu by se obrazovka přepla do druhého nejstaršího příspěvku témata střední důležitost, atd, ...,...,...
Až by kulatý stůl střední důležitosti neměl kam vycentrovat, tak by teda zhasnul
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Určitě si nemyslím, že by bylo dobré, aby si hráči sami určovali důležitost sekce, to by měl určit zakladatel kmene (a jiné pověřené osoby). Každopádně používat více barev, než jen modrou a červenou (pro důležitá témata), my už nepřijde moc dobré.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Nádherný výtvor :great v INNU jsou snad myslící lidé kteří by v případě obav mohli ty věci ještě upravit dle svého vlstního nápadu ale myslím že na předání návrhu a následné práci na něm už to je až přehnané :) něco jim musíme nechat na práci :D
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Tak já to tak nějak shrnul do jednoho a udělal z toho můj pohled na věc.
Mě to vyhovuje tak jak to je teď, ale nějaké modernizace bychom jsme se mohli dočkat.
 

DeletedUser30368

Guest
Pročetl jsem to zde a nápad je to celkem dobrý. Plno hráčů si stěžuje na svítící fórum a objevení pouze pokecu (Můj případ to není ten vidím vždy rád :D


Důležitost nastavit by měl jen vůdce, nebo zakladatel. (Nebo ten člověk, co má správce fóra - právo spravovat fórum)
Minimální rozdělení by mělo být na dvě a to důležité a nedůležité, ale tři také nejsou k zahození. Někdy třeba trh bych nevěděl kam zařadit, ten je uprostřed :)
 

DeletedUser

Guest
Už teď může moderátor fóra nebo samozřejmě vůdce označit vlákno na fóru jako důležité. Stačilo by přidělat sluníčka. Nicméně by bylo fajn, kdyby se ta sluníčková "důležitost" mohla týkat i celé sekce na foru (PODPORY, INFO KMENE, ...). Tam zakládají témata "obyčejní" hráči kmene ("potřebuju podporu!") a to by mělo svítit červeně.

....
pak si to může kmen udělat např takto:

PODPORY = červeně
INFO KMENE = červeně
KMENOVÁ RADA = červeně
ostatní = modře

plus když moderátor fora založí téma "Důležité" kdekoliv, tak se rozsvítí taky červeně... (může být, nemusí)

Jsem pro, tohle je rozumný a užitečný nápad.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Nápad super.:great Líbí se mi.;)

Než přiřazovat důležitost jednotlivým tématům, která můžou zakládat i řadoví hráči, by to bylo lepší použít na ty záložky, protože ty můžou založit jen ti co mají příslušná práva, nicméně i v podporách se objevují příspěvky typu: posláno atd., které zrovna nejdůležitější nejsou.:)
 

DeletedUser30368

Guest
Jak píše Shedd, tak přesně by to mělo fungovat :)...nastavitelnost v záložkách...teď je skryté, důvěryhodné a pro všechny, ale kdyby šlo vybrat ještě ze seznamu (např. důležité, nedůležité), tak by svítili různé barvy...modrá by většinu např. nezajímla a na červenou by hned reagovali :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dobrý nápad, s tím já souhlasím. Troufne si někdo na grafický náhled, pouze s tou modrou a červenou barvou? Žádné další zbytečné barvy tam necpat...
 

DeletedUser30368

Guest
Do toho už se rvát nebudu :D, ale můžu Ti to nakreslit :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru