• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úprava nastavení světa Casual- hlasování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31901
  • Vytvořeno

DeletedUser31901

Guest
Ahoj všem s mnoha hráči jsme porbírali zrušení nebo upravení pravidel na Casualu a začali jsme v kmeni str (stromáci) jednat se supportem a byly jsme odkázáni na forum že pokud chceme nastavení změnit nebo alepoň omezit tak musíme odhlasovat na oficiálnim forku hry tedy zde.

Proto zde zakládám hlasování o zmeně těchro pravidel.
Alternativy řešení:
1) Nastavení pravidel výhry a zrušení poměru na Casualu v plném rozsahu. Možnost dobití poslední vesnice. Založení Casual 2.

2) Nastavení pravidel výhry.Zrušení poměru pouze na kmenové války. Pokud je kmen s jiným ve válce poměr by neplatil.

3) Jiný návrh změny pravidel.

Od této chvíle můžete hlasovat zde pod tímto vláknep pro tyto tři alternativy.

Ps: Kdo nic nedělá nic nezmění.
S dotazy se na mě obraťte ve hře.
S pozdravem všech Valžánka zakladatel Str (stromáci)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Poněkud jsi tu napsal jiný pojem. Psal jsem o diskusi, že o nastavení světa je možné diskutovat na DK fóru. Současně jsem také upozornil, že měnit nastavení Casualu se Innogames nechystá. Ale vždy je dobré, aby Innogames mělo informace, jak se hráčům hra a světy líbí nebo nelíbí.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Všem,

Já jsem určitě pro alespoň bod č.2.

Je fakt že pokud chcete na někoho útočit tak vám vybrání zabere nějaký čas a poměr 120% vás nikam moc na nikoho nepustí a když už pustí tak váš útok trvá cca 20 hodin a až několik dní a to si asi soupeř dost rychle stihne za podporovat všechny vesnice na které jste poslaly útoky ..

Proto bych byl moc rád kdyby to šlo třeba jen u vyhlášení války nebo již stávající válce. Tito hráči by s tím již byly seznámeni a mělo by to určitě větší vliv na hru a snahu tu hrát a v neposlední ředě určitě i na koupi PB.

Díky všem a pevně věřím že se nám to společnými silami povede zdárně dotáhnout do konce

S Pozdravem Král Drtič :great
 

DeletedUser37060

Guest
som rozhodne proti zmene pravidiel na Casualu.

Chápem vás, čo ste sa na Casual dostali, pretože vás zožrali na inom svete, lebo ste tam nezvládli války a teraz vám bodový pomer útočníka a obráncu bráni honiť si ego na máloaktívnych hráčoch.
Iste, chápem, i pre mňa je to dosť otravné, keď môžem len poslať podporu a staré dobré celokmenové akcie postrádajú zmysel, ale i tak sa JEDNÁ O ODDYCHOVÝ SVET.

Ak niekoho nebaví hra na Casualu a chce mať víťazné podmienky, tak mi vysvetlite, prečo ste sa na Casual "hnali", i napriek tomu, že ste boli veľmi dobre informovaní o tom, že svet sa vyhrať nedá?
Ak chcete bojovať, choďte na onen svet, kde sa vyhrať dá, kde budete nasýtený bojom a intrigami až do sýtosti.
Mne teda vôbec nepríde fér, keď som sa pred rokom na Casual registroval s tým, že si tam budem môcť do nemoty oddýchnuť od čiernych hráčov a pokecať s tými, s ktorými som toho toľko zažil i v hre i v živote, a teraz sa to všetko zmení, pretože 50 ľudí z tisíca sa rozhodne, že chce válčiť na oddychovom svete.
Ak vás nebaví tam hrať do nekonečna tak prečo ste tam vlastne chodili?

Alebo chcete teraz zmenu pravidiel, pretože sa cítite tak silný a máte tak vypracovaný účet, k akému ste sa nevedeli dopracovať na inom svete a chcete zo seba robiť frajerov, že ste "borci" na Casualu?
Nebuďte smiešny, prosím Vás, akí ste to borci, keď sa pekne v kľude vo svetovom mieri vypracujete na vysnívanú úroveň a potom začnete likvidovať tých, čo to nestihli?

Ďalej, viete si predstaviť, ako bude vyzerať Casual, ak vyhlásenie války zruší bodové obmedzenie pomeru útočníka a obráncu? Fakt som zvedavý, ako by vypadali vaše žiadosti, keby vám tieto prešli. Ja už to vidím v sekcii "otázky a odpovědi" - "Kedy bude nový svet Casual?" :D
A ešte by ma zaujímalo, ako chcete vymazať hráčov, čo nebudú mať žiadny kmen? A to si píšte, že väčšina kmeňov zruší existenciu, ak vám prejde tá možnosť č.2

Pevne verím tomu, že sa toto zmetie zo stola tak rýchlo, ako téma v sekcii "Otázky a odpovědi" o otvorení nového sveta po 2 týždňoch od spustenia posledného...

A ešte k otvoreniu Casual 2:
No áno, o tom sa tu už niekoľkokrát rozprávalo, ale neviedlo to k ničomu, pretože na Casual (1) je stále voľné miesto a hráči tam prichádzajú a odchádzajú. A že majú v Nemecku viac Casualov vôbec nie je podstatné.
Zrejme na to majú právo, veď je to koniec koncov ich hra a je ich niekoľkokrát viac ako čechov a slovákov dohromady...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40974

Guest
čauky, jsem taky pro 2+3, mohli by ten poměr ze 120 zvýšit na 150 ;)
 

DeletedUser31901

Guest
som rozhodne proti zmene pravidiel na Casualu.

Chápem vás, čo ste sa na Casual dostali, pretože vás zožrali na inom svete, lebo ste tam nezvládli války a teraz vám bodový pomer útočníka a obráncu bráni honiť si ego na máloaktívnych hráčoch.
Iste, chápem, i pre mňa je to dosť otravné, keď môžem len poslať podporu a staré dobré celokmenové akcie postrádajú zmysel, ale i tak sa JEDNÁ O ODDYCHOVÝ SVET.

Ak niekoho nebaví hra na Casualu a chce mať víťazné podmienky, tak mi vysvetlite, prečo ste sa na Casual "hnali", i napriek tomu, že ste boli veľmi dobre informovaní o tom, že svet sa vyhrať nedá?
Ak chcete bojovať, choďte na onen svet, kde sa vyhrať dá, kde budete nasýtený bojom a intrigami až do sýtosti.
Mne teda vôbec nepríde fér, keď som sa pred rokom na Casual registroval s tým, že si tam budem môcť do nemoty oddýchnuť od čiernych hráčov a pokecať s tými, s ktorými som toho toľko zažil i v hre i v živote, a teraz sa to všetko zmení, pretože 50 ľudí z tisíca sa rozhodne, že chce válčiť na oddychovom svete.
Ak vás nebaví tam hrať do nekonečna tak prečo ste tam vlastne chodili?

Alebo chcete teraz zmenu pravidiel, pretože sa cítite tak silný a máte tak vypracovaný účet, k akému ste sa nevedeli dopracovať na inom svete a chcete zo seba robiť frajerov, že ste "borci" na Casualu?
Nebuďte smiešny, prosím Vás, akí ste to borci, keď sa pekne v kľude vo svetovom mieri vypracujete na vysnívanú úroveň a potom začnete likvidovať tých, čo to nestihli?

Ďalej, viete si predstaviť, ako bude vyzerať Casual, ak vyhlásenie války zruší bodové obmedzenie pomeru útočníka a obráncu? Fakt som zvedavý, ako by vypadali vaše žiadosti, keby vám tieto prešli. Ja už to vidím v sekcii "otázky a odpovědi" - "Kedy bude nový svet Casual?" :D
A ešte by ma zaujímalo, ako chcete vymazať hráčov, čo nebudú mať žiadny kmen? A to si píšte, že väčšina kmeňov zruší existenciu, ak vám prejde tá možnosť č.2

Pevne verím tomu, že sa toto zmetie zo stola tak rýchlo, ako téma v sekcii "Otázky a odpovědi" o otvorení nového sveta po 2 týždňoch od spustenia posledného...

A ešte k otvoreniu Casual 2:
No áno, o tom sa tu už niekoľkokrát rozprávalo, ale neviedlo to k ničomu, pretože na Casual (1) je stále voľné miesto a hráči tam prichádzajú a odchádzajú. A že majú v Nemecku viac Casualov vôbec nie je podstatné.
Zrejme na to majú právo, veď je to koniec koncov ich hra a je ich niekoľkokrát viac ako čechov a slovákov dohromady...

To co tady píšeš je sice moc hezké ale třeba podle bodu dva by to udělat šlo hráči by na sebe mohli útočit jen v případě vzájemné kmenové války.

Za další než začneš rozebírat to že na casualu jsou hráči co se neudrží podívaj se mi na tw stats do sekce svět 13 myslim že změníš názor o tom že se někdo snaží bejt silnej a ničit někoho kdo je tam malej a nestihl by se rozrůst. Se koukni třeba na mne já jsem 142 v celkovém pořadí myslíš si že po zrušení poměru a eventuelní války s Predátors by na mě mohl první hráč světa s 2x tolik vesnicema no a přesto do této hrozby hodlám jít a nehodlám se schovávat za nějaký poměr.
Pokud by se poměr zrušil na kmenové války a ty si válčit nechtěl založil by sis vlastní kmen s lidma kteří se do bojů zapojit nechtějí tedy ale chci připomenout že jsou to divoké kmeny a tam se na dobíjení hráčů hraje především.

Nebudu ti brát iluze ale změnit by se to mohlo a uvidíš sám kolik lidí se zapojí do toho aby tomu tak bylo ať se ti líbí nebo ne.

Spozdravem všech Valžánka zakladatel (str stromáci)
 

DeletedUser31901

Guest
Poněkud jsi tu napsal jiný pojem. Psal jsem o diskusi, že o nastavení světa je možné diskutovat na DK fóru. Současně jsem také upozornil, že měnit nastavení Casualu se Innogames nechystá. Ale vždy je dobré, aby Innogames mělo informace, jak se hráčům hra a světy líbí nebo nelíbí.

Ano toto máš pravdu a doufám že se Inno Games dozvědí o tom že by hráči Casualu chtěli lepší podmínky boje případné změny nastavení a doufám že se nám povede přimět co nejvíce lidí aby se do této diskuze zapojilo.
 
Nahoru