• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úprava nastavení světa Casual- hlasování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31901
  • Vytvořeno

DeletedUser40822

Guest
Nechci nikomu ze zde diskutujících sahat do svědomí,ale.....


Vy kdo chcete změnit limity--uveďte kdy,kde(na kterém Světě) jste dosáhli nějakých výsledků.....
Co jsem se díval---nikde jste "díru" do světa neudělali a zde by jste chtěli měnit pravidla????
Je to směšné:cool:cool

Pochopte,že pokud se přihlásíte k nějaké službě(banka,mobilní operátor,práce....),- respektujete pravidla...
Když je respektovat nechcete--dáte výpověď(prostě jdete tam,kde budete spokojeni):D:D
Těším se na další příspěvky(při tom stavění vesnic se alespoň pobavím:wacko:wacko)
 

DeletedUser36491

Guest
Zdravím,

znovu tedy zopakuji.
Svět Casual je "pohodový" svět, kam se dostali hráči, kteří byli dobytí na klasickém světě.
Na tomto světě hráči odpočívají a počítají s tím, že nebudou muset tolik válčit, proto také je takovéto nastavení.

Firma InnoGames neplánuje měnit nastavení na světě Casual, ani v blízké, ani v dálné budoucnosti.

Ti, kteří chtějí válčit, mají možnost se přihlásit na klasický svět.

Děkuji mnohokrát za pochopení.

Za celý DK Tým i InnoGames,
Izmael.
 

DeletedUser38373

Guest
Izmaeli, prosím tě, už toto téma uzavřete.:) Nebo se z toho zblázním :wacko
 

DeletedUser31901

Guest
Nechci nikomu ze zde diskutujících sahat do svědomí,ale.....


Vy kdo chcete změnit limity--uveďte kdy,kde(na kterém Světě) jste dosáhli nějakých výsledků.....
Co jsem se díval---nikde jste "díru" do světa neudělali a zde by jste chtěli měnit pravidla????
Je to směšné:cool:cool

Pochopte,že pokud se přihlásíte k nějaké službě(banka,mobilní operátor,práce....),- respektujete pravidla...
Když je respektovat nechcete--dáte výpověď(prostě jdete tam,kde budete spokojeni):D:D
Těším se na další příspěvky(při tom stavění vesnic se alespoň pobavím:wacko:wacko)

Tvrdíš že neudělali koukni se například na můj tw stats ze světa 13 a pak mluv že jsme nic nedokázali nechci se chlubit co sem nahrál nebo ne ale řikal sis o to :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38373

Guest
Valzanka, prosimtě uprav si komentář, máš tam 2x stejný text. Jinak co se týče historie hráče Valzanka, tady nejde o to, kdo a kde co dokázal, tady jde o nastavení světa, který by se dotklo 4000 hráčů. Ať už jde o aktivní či neaktivní hráče.
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Klídek, nastavení casualu bylo všem hráčům známé, když jste na něj naskočili. Respektovali jste ho, tak ho respektujte i nyní. Pokud někdo chce aktivnější hru nebo jiné nastavení, ať si naskočí na nějaký rychlejší svět a hraje tam.
Na casualu jsem rovněž a jsem za něj ráda. Denně nebo ob den rozbiju svých 52 šlechticů a postavím nové, získávám tak vlajky potřebné na jiné světy a vůbec mi nevadí, že se tam nebojuje. Vždyť ani nemám s kým bojovat, pokud sousedovi seberu pár vesnic, nebudu moci útočit ani na něho, tak si ho pěkně šetřím. Zabráním jeho vesnic bych přišla o pár šlechticů a to nemohu potřebovat, měla bych za den méně vlajek...
 

DeletedUser40822

Guest
pro Valzanka

Ok,tak jsi něco dokázal(a??),nevím,někde máš v profilu muž,jinde žena-kdo se v tom má vyznat:wacko:wacko

Když jsem se díval na Tvůj TW-Stats,zde na Casualu--žádný S-13 jsem tam neviděl,takže jsem ani nemohl vědět,že jsi schopný(á) hráč(ka)...


Tímto se Ti omlouvám..

A naposledy k tomuto tématu,jak napsal Pašeráček...
Uzavřete toto téma(nastavení se jistě nezmění),nebo se toho zblázním.:D:D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Já bych to zatím neuzavíral, mohou se tu objevit i zajímavé nápady, i když je samozřejmě jasné že je to debata o ničem, nastavení casualu určitě nebude změněno, je to svět vytvořený právě proto, aby si zde mohli v klidu zahrát ti, co nemají na normální světy čas a tady se mohou v klidu rozvíjet, aniž by se museli obávat že se po několika dnech přihlásí a zjistí že mohou začínat od začátku.
 

DeletedUser38373

Guest
Bohužel se tu objevily pouze návrhy na změnu pravidla tzv. "120%" . Ale když tu zazní zajímavý nápad, tak to bude jenom dobře :)
 
Nahoru