• Nemáte rádi sníh? Tak si ho vypněte zde:

Událost Útok na hrad (2023)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.114
CAlogo_h250px.png
Vážení hráči,

nadešel opět ten správný čas povolat žoldnéře a vyslat je do boje! Událost Útok na hrad je zpět!

Začátek události: 8. února 2023, 14:00
Konec události: 22. února 2023, 14:00
Světy: Všechny světy, mimo speed server a Classic světu


Připojte se k boji!
K události se můžete připojit ze spodní části náhledu vaší vesnice nebo přes ikonu hořícího hradu v pravém horním rohu.

Armádu budete tvořit vy a dalších 49 náhodných hráčů z vašeho světa. Po otevření události se vám objeví hrad, který je napaden a obléhán ze všech stran. Vaším úkolem bude využít služeb žoldnéřů, posílit některou z obléhacích front a pomoci jim dobýt hrad. Počet dostupných žoldnéřů se vám zobrazí na obrazovce události. Nového žoldnéře budete automaticky rekrutovat každých 30 minut, a to až do maximálního množství 16 jednotek.

Pokaždé, když se rozhodnete posílit jednu z oblastí, vyšlete jednoho žoldnéře do boje, který zvýší sílu vašeho útoku v dané oblasti o 4 body. Jakmile budete dostatečně silní a podporovaní svými žoldnéři v dané oblasti a naplníte pokrokový panel, proběhne útok na hrad, který jej poničí. Jakmile bude hrad již z části poničený, budete se moci pokusit jednou za určitý čas hrad napadnout.

plocha3.jpg


K dispozici jsou tři způsoby, jak můžete na hrad útočit:
  • Útok: Vaši rytíři, pěšáci a další vojáci. To jsou vaše hlavní útočné síly! Jakmile je indikátor pokroku plný, hrad bude poškozen o 1 až 5 HP (+ případný bonus za Obléhání).
  • Námořní podpora: Lodě podporují ostatní žoldnéře! Jakmile je indikátor pokroku plný, přidá 50 % k doplnění pokroku u Útoku a Obléhání.
  • Obléhání: Vaše katapulty a beranidla poničí silnou hradbu hradu a zvýší vaši šanci na útok! Jakmile je indikátor pokroku plný, přidělí 1 bod k poškození hradu a přidá 3 body k pokroku Útoku.
plocha6.jpgVzhůru na hrad!
Jakmile hrad dosáhne 0 bodů zdraví (HP) je zničen. Medaile, nacházející se v hradu, jsou rovnoměrně rozděleny mezi všechny zúčastněné hráče a vaše armáda se přesune k dalšímu hradu. Tento hrad chrání více medailí než předcházející! Medaile jsou také udělovány za pozice v jednotlivých žebříčcích. Čím více přispíváte k obléhání, tím více medailí získáte při aktivaci útoku, obléhání nebo podpory. Máte možnost zaútočit přímo na hrad, pokud má méně než 10 HP. Hrad bude okamžitě poškozen a obdržíte další medaile. Za každou čtvrtou zničenou pevnost obdržíte bonusové medaile pro celou skupinu.


Úsilí kmene
V případě, že jste součástí kmene, každá získaná medaile, bude započítána také do celkového pokroku kmene. Při dosáhnutí určitého počtu medailí, aktivuje se bonus pro celý kmen na 48 hodin!

Berte zřetel také na následující vylepšení:

  1. Nyní můžete přispívat dalšími medailemi k pokroku kmene tak často, jak chcete, ale bude vás to něco stát. Tyto náklady jsou obnovovány každý den. Náklady na zvýšení pokroku však porostou. Mějte na paměti, že darované medaile jsou přičteny pouze ku prospěchu kmenu, nikoliv k vašemu osobnímu.
  2. Odměny za pokrok menu mají tři stupně - v pořadí od nejnižšího po nejvyšší: +10 % rychlost rekrutace jednotek, -10 % cena zlatých mincí a +10 % produkce surovin.
  3. V závislosti na limitu vašeho kmene je třetí etapa odemčena při dosažení hranice 7500 x kmenový limit. Druhá etapa při dosažení poloviny a nejnižší etapa při dosažení čtvrtiny.
  4. Darujete-li medaile kmenu, máte nyní 50% šanci získat alespoň jednoho dalšího žoldnéře, maximálně jich však můžete získat jen pět. Díky tomu budete moci jít na žoldnéřské maximum, ale nemůžete koupit další žoldnéře, dokud se znovu nedostanete pod maximum.
Pokrok%20kmene.png


Síla medaile
Vaše těžce vydělané medaile mohou být použity v obchodě k získání výkonných předmětů. Položky vyměněné za medaile během události zůstanou ve vašem inventáři i po skončení akce. Takže si je můžete uchovat pro budoucí použití.

Jakmile bude událost ukončena, máte ještě 24 hodin čas na přístup do obchodu události pomocí ikony události. Po uplynutí této doby bude obrazovka události nepřístupná, medaile budou odstraněny a obchod události bude uzavřen. Vezměte prosím na vědomí, že při přestupu na Casual nebudou vaše medaile převedeny!

Těšíme se zároveň na vaši zpětnou vazbu, kterou můžete připojit do diskusní sekce.


A teď vzhůru na hrad! Pro slávu! ... a pro medaile!

Váš DK Tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru