• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Útok na hrad - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pavouk už napsal, že to zjistí, právě to testujeme, abychom měli 100% jistotu, jak tomu vlastně je.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Takže se potvrdil předpoklad, že je bonus vázaný na danou vesnici a i po dobytí zůstává aktivní.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser40698

Guest
Položky získané z události jsme upravili na základě jejich použitelnosti a oblíbenosti. Výbušné pasti bohužel nepatřili mezi ty více používané, proto jsme je tentokrát nahradili.


Tak to je velká škoda, protože dnes mě začal otravovat jeden maník co nedokáže pochopit, že když mám sklad level 4 a skrýš level 10, že surky nikdy neuvidí. A ještě i pár dní po případném opuštění vesky.:p
Tak kdybych měl ty pasti, tak aspoň něco by mu při jeho návštěvách pošlo. Nakonec se lehce zadařilo a teď použiju název z jiné hry: jen rajče pošle samotné kopiníky do vesnice kde sice armáda není, ale je tam minimálně jeden level hradeb.
Tak zatím ztratil a to hned 2x. Čas a surky v podobě 3 kopiníků.:rofl
Předtím mi ještě vyhrožoval, že mě zničí a že mě vymaže, vykatuje a vyberanuje. Tak proto jsem ho raději ve zprávách bloknul.
Vykatuje? Jj klidně, může začít skladem když ho srazí na level 1 budu jedině rád, nebo klidně surovinovky také se nebudu zlobit. Něco vymyslím jak se mu dostat na kobylku.:D



A teď ještě otázka:

Sčítá se ten bonus pro obranu? Tedy zda jdou použít oba a bonus by tedy pak byl 15 + 5 % = 20% obrana pro kopí a meče a ještě když bych přidal vlajku zvýšenou o 100% tak to by byl slušný deff bonus.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Jaké konkrétní bonusy myslíš?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nejdou. Je to stejné jako u všech eventů - pokud použít šly, tak jedině za tu cenu, že ten, který již ve vesnici byl, byl ukončen, i když by jinak ještě určitou dobu působil, a nahrazen tím novým.

Jinak, dřív hráči víc experimentovali a nečekali, až to za ně někdo odzkouší ...
 

DeletedUser40698

Guest
Tak přece to nebudu zkoušet, zda to funguje když nemám vojsko ne? K čemu by mi to bylo? A také proč bych si tyto bonusy bral když nemám vojsko? Mám lepší využití pro ty medaile, třeba na posilovač vlajek.;)
 

DeletedUser

Guest
Úspěchy

Snažil jsem se důkladně projít toto fórum, ale nenašel jsem. Jak lze získat úspěch např.
Útok na hrad: To bude rachot!Veď obléhání hradu tím, že naplníš kolonku s pokrokem.
Chápu to tak, že jako poslední dokončit celý konkrétní útok. To jsem zkoušel několikrát a nic. Je potřeba tam nacpat určitý počet žoldnéřů nebo jak to je? Díky za odpověď.

 

DeletedUser

Guest
- musíš být první (pro rachot v obléhání), a myslím, že nemusíš pokrok doplnit jako poslední (ale tam si nejsem úplně jistá).
 
Nahoru