• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Útok na hrad - Diskuze

Pavel84

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Neznám hráče VelkýBorec, ale znám pravidla používání citací a jak to tak vypadá, i on je zná.



Je to stejné jako při rozhovoru, akorát zde jsou odpovědi psané.
Pokud s někým mluvíš a on řekne: ty odpovíš např.:

NIKOLIV

tzn., že nezopakuješ slova, které jsi slyšel, ale rovnou dotyčnému odpovíš.

Nedá mi to a musím na to reagovat.:(
Dávat příklad kdy se spolu dva lidi baví je úplně něco jiného než zde, to je jak srovnávat život housenky a slona. Tady může psát x stovek lidí. Pokud je nějaké žhavé téma, například nová událost která nefunguje, tak se musí počítat s tím, že zde bude psát více lidí než jenom dva. A pokud příspěvek je delší než tři slova (jak se máš), tak se opět musí počítat s tím, že mezi tím někdo do diskuze přispěje svým příspěvkem. Proto se snad dávají citace.
Nebo mám tipovat, jestli během mého psaní někdo další reagoval? A jestli reagovatl, tak to mám smazat a znovu napsat svůj příspěvek, ale tentokrát s citací?

Děkuji za objasnění
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Můžeš reagovat s citací, ale pokud vidíš, že mezi tím nikdo neodpověděl, tak ji smazat. Nebo opačně.

Jinak se omlouváme, že zatím událost nefunguje (a nefunguje ani hrajícím supportérům), ale my do hry zasahovat nemůžeme, takže opravdu musíme počkat na odezvu od vývojářů hry.
 

DeletedUser40441

Guest
Můžeme počítat s posunutím události, nebo zůstane datum ukončení stejné?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Omlouvám se za způsobené problémy. Pokud se ptáte, proč došlo k chybě, tak samozřejmě vysvětlím. Nejednalo se o chybu na straně InnoGames, nýbrž pouze a jen o chybu na mé straně (bohužel jsem špatně opsal pár znaků, které měly za následek nesprávné fungování události). Chybu tedy beru plně na svoji odpovědnost! Bohužel nikdo z kolegů nemá dostatek pravomocí, aby mohl podobné chyby odstranit a já nebyl do této doby k dispozici.

Nyní už událost funguje, ještě prověřím, zda-li chyb nemůže být více, nicméně už nyní se můžete plně pustit do ničení hradu.

Událost nebude prodloužena, InnoGames událost zamyká globálně na všech trzích v jednu chvíli.
 

DeletedUser40852

Guest
To je tedy zase pěkná blbost. V tom mém týmu jsou i hráči z nepřátelských kmenů a v tom záznamu událostí vidí co jsem dal vylepšovat, takže ví že jsem na hře, to vymyslel kdo tenhle nesmysl.
 

DeletedUser19990

Guest
útok na hrad

Můžeme počítat s posunutím události, nebo zůstane datum ukončení stejné?

Promiňte, ale o co tady vůbec jde? Na levé straně obrazovky mi naskočily jakési připomínky o útoku na hrad. Nevím, kde ten hrad je, v mapách jsem nic nenašel. Takže celá akce vypadá nesmyslně... Jak mám poslat žoldnéře? Kde mám vůbec vzít žoldnéře - nic takového v jednotkách nemám.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ano, s tím naprosto souhlasím. Na tuto možnost jsme už poukazoval, nedostal jsem odpověď, proč se to rozhodli takto ponechat.
 

DeletedUser

Guest
Nedá mi to a musím na to reagovat.:(

Pokud je nějaké žhavé téma, například nová událost která nefunguje, tak se musí počítat s tím, že zde bude psát více lidí než jenom dva. A pokud příspěvek je delší než tři slova (jak se máš), tak se opět musí počítat s tím, že mezi tím někdo do diskuze přispěje svým příspěvkem. Proto se snad dávají citace.
Nebo mám tipovat, jestli během mého psaní někdo další reagoval? A jestli reagovatl, tak to mám smazat a znovu napsat svůj příspěvek, ale tentokrát s citací?

Děkuji za objasnění

Ještě jednou se vrátím k citacím vs odpovědím.

Když už jsme u žhavých debat více než dvou lidí, tak ani u těchto nikdo z diskutujících neopakuje slova předchozího diskutéra a rovnou odpoví, reaguje, navazuje atp.
Toto jsem uvedla jako logický příklad.

Jsem přesvědčená o tom, že návod, jak použití citace, který jsem výše zkopírovala je napsán stručně a jasně.
Pokud má někdo jiný názor, stačí jen vzít na vědomí, že je to takto správně a vaše příspěvky budou v pohodě bez zásahů moderátorů ;)

Předcházející příspěvek citovat můžeš, pokud chceš vypichnout jen určitou část textu a reagovat na něj.

Ano, jak napsal Biblos - pokud tě někdo předběhne a z tvé odpovědi není jasné, na co reaguješ, použij vedlejší tlačítko: upravit příspěvek a doplň citaci příspěvku, na který reaguješ.
 

DeletedUser40852

Guest
Promiňte, ale o co tady vůbec jde? Na levé straně obrazovky mi naskočily jakési připomínky o útoku na hrad. Nevím, kde ten hrad je, v mapách jsem nic nenašel. Takže celá akce vypadá nesmyslně... Jak mám poslat žoldnéře? Kde mám vůbec vzít žoldnéře - nic takového v jednotkách nemám.
A co si takle přečíst nápovědu, tam je to napsaný
 
Nahoru