• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Útok na hrad - Diskuze

Pavel84

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
A kloubokou či příšery jste snad nasbíral za jeden den? Ta hra trvá 14 dní, tak snad jeden den není tak moc.:) U všeho pokud to nechcete platit to trvá prostě déle a tohle není nic jiného. Kdyby to stálo pár bodů, tak ten hrad dobijete během pár hodin a po 14ti dnech byste měl x desítek bonusů. Nyní jen já sám bych mohl ten hrad 2x zbourat. Ale proč bych to dělal? PB využívám na hru a né na tyto doplňkové hry.
 

DeletedUser27494

Guest
Nikdo do toho nemusí vrážet PB. Tomu hradu snižujete HP kdykoliv nasbíráte to obléhání či útok. To snižování za body to jen urychlí, ale to nikdo nedělá, tak nějak moc nechápu proč se tak rozčilujete.:)


Jasne omlouvam se nechal sem se unest emocemi, ....
Omlouvam se vstem ale ja mam rodinu povinosti doma a nemohu si dovolit vrazet penize sem kdyz je potrebuji jinde , proto mne to tak vytocilo byť nepravem'
Omlouvame se vsem jeste jednou!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Pavel84

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Tak to máš bohužel pravdu.:( Štvo to hodně hráčů, kteří už na DK prožili nějaký ten rok. Nováček který si zaplatí suroviny, stavby,... prostě do toho vrazí x stovek navíc oproti ostatním má navrh.:( My co to hrajeme pro zábavu, tak máme v tomhle nevýhodu a brzo z této hry zmizí všichni normální hráči a už zde půjde jen o ty blbý prachy.:(
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Ně nejvíc mrzí, že z těch doplňkových her dělají jen klikačku, to už bylo i u příšer že člověk nehledal jeskyně na mapě, ale všechno jen tupě odklikal ve vesnici, rozhodně to tím ztrácí na atraktivitě a co se ke mě doneslo ve hře, někteří se ani nezapojí, protože je ten klikací způsob nijak neoslovil a zkusí to jen občas ze začátku.
 

Pavel84

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Jojo, už to je jenom o klikání.:(
Mě se třeba zas nelíbí, že některé akce jsou namířeny jen na novější světy.:(
Někde už jim chybí jen 2HP aby zbourali hrad a na s28 jsme po dvou dnech to nesnížili ani o jeden stupeň.:( Prostě je nás na světě už málo a nikdo z INNO nad tímhle nepřemýšlel. Takže i kdyby to nebyla jenom klikačka, tak pro nás nemá žádný význam. Hold potřebují nabrat nové hráče kteří to budou platit a ti staří veterání to časem zabalí.
 

DeletedUser

Guest
- já zase tohle oceňuju, protože když měl člověk víc vesek, tak musel opravdu dost času strávit klikáním po mapě(jakoby po ní i tak neklikal dost..), aby se k něčemu dopracoval, takže se na to vybod a radši normálně hrál. Prostě místo po mapě se kliká na desce a to nejdůležitější - čas, je stejný pro všechny bez rozdílu..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36661

Guest
neví někdo co přesně dělá tenhle bonus? Jaký má vliv na obranu?
dik

Výbušné pasti: Je-li bitva prohrána, poškodí sice vaše hradby, ale zničí útočníkovi další jednotky.
Trvání odměny: 48:00:00
Platí pro: Jednu vesnici

 

DeletedUser40698

Guest
Obávám se nebo vlastně vím, že ty medaile vůbec nevyužiju a jinak se ta událost dá využít akorát k tomu aby se zjistilo kdo je jak a kdy v průměru online teda pro jiné, pro mě je tato informace také zbytečná.
Teď nevím, zda tu už zazněla ta otázka co znamená ta truhla za 4500 medailí jaké zlaté mince by mi to mělo dát? Přece existují jen prémiové body PB nebo budou ještě nějaké nové?
 

DeletedUser40698

Guest
Aha, jo tyto mince, :scratch to mě jaksi nenapadlo, protože už dávno na žádném normálním světě nedobývám vesnice, dobýval jsem jen casualu, ale už jsem to tam smazal. Už mě to nebaví.:hi
 
Nahoru