• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

úprava útočných a obranných hodnot jednotek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
poprosím, zda by se dalo upravit útočná čísla kavalerie třeba 800/650x (lehká kavalerie by útočila útokem 160, těžká kavalerie útokem 184, napodobně i obranu proti kavalerii, tedy např. kopiník (nyní má obranu proti kavalerii 45, po vynásobení *800/650 by měl 55), podobně šermíř 18, luk 49, těžká 100.
obdobně i pro luky a to poměrem 800/480... (jak útok luků, tak obrany proti lukům)

jde mi jen o srovnatelnost jednotek..., já vím, že srovnávám hrušky a jablka (útok pěchoty, nebo útok kavalerie), ale přijde mi hloupé, že si někdo myslí, že 20.000 sekerníků (pěchotní útok 800.000) je silnějších než třeba 5.000 lehký (jízdní útok 650.000), nebo 4.000 luků na koni (lučištnický útok 480.000), tak bych jenom ty čísla upravil, aby to dokázali pochopit i matematicky hůře zdatní spoluhráči (je to problém vysvětlovat to i těm, kdo vychodili gympl, ale těm co jsou ještě na základce, těm to snad ani nezkoušejte vysvětlovat:)

tyto úpravy jednotek by byli i na straně útočné, i na straně obranné, takže pokud útočíte jednobarevným vojskem, žádná změna by se neodehrála (800/650*jízdní útok proti 800/650*obrana proti kavalerii), nic se nemění, jenom se upravují čísílka... proti vyrovnané obraně (proti čemukoliv, mám vyzkoušeno, že obrana 6.500 kopí, 8.300 šermů, 6.200 luků) můžete poslat jakýkoliv útok, jakkoliv nakombinovaný (jestli 20.000 sekerníků, a nebo 10.000 sekerníků a 2.500 lehký a nebo úplně jiný, ale stejně žeroucí útok), také se nic nemění (jenom kosmetika), pro ostatní případy (nejednobarevné útoky proti nevyváženým obranám) by byly jen kosmetické změny jež souvisí s současným výpočtem boje (tady hráče odkážu ať si najdou turgonův koutek a tam mají napsáno, jaký je průběh boje)...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru