• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

útočná skupina NTS

DeletedUser36670

Guest
Klucí, klucí...

Je zaujímavé, že táto téma bola založená na to, aby si kmeň NTS tu dohadoval útoky a podobne. No nevidím tu od nich nič, len ten náš spam :lol

No to máš pravdu, na útok proti tchyni se mi nikdo neozval, škoda, zase to musím zmáknout sám ;-) Ale vážně, opravdu si tu chcete dál honit triko na tom, že se nějakej klučina z Vysočiny učí hrát DK? :mocking Tak pokračujte, to Vám jde dobře, zvlášť tomu minotaurovi, nebo jak, ten je přímo :great
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jsi ale nenapsal, jestli tchyně hraje DK, svět a nick. Tak jak chceš pomoci? :shock
 

DeletedUser19739

Guest
No to máš pravdu, na útok proti tchyni se mi nikdo neozval, škoda, zase to musím zmáknout sám ;-) Ale vážně, opravdu si tu chcete dál honit triko na tom, že se nějakej klučina z Vysočiny učí hrát DK? :mocking Tak pokračujte, to Vám jde dobře, zvlášť tomu minotaurovi, nebo jak, ten je přímo :great

Kujůůů:)
Já vím, mě jdou takovéhle věci výborně:)
 

DeletedUser23226

Guest
Docela zajímavé, že kmen NTS stále žije, ačkoliv si z nich tady někteří dělali srandu a zelí, který se zřejmě smál nejvíc, už na s29 není.
 

DeletedUser36824

Guest
Neboj stíne :)

Srandu z NTS nikdo neměl, tedy aspoň ne normální hráč :)
To spíše z toho, kdo to sem napsal.
Zelí je jen takový putovníček napříč světy ..
 
Nahoru